PDA

View Full Version : Wyzwania bogów - Anubis

Jezzzzzah
01-11-2018, 10:26 AM
Jaki macie sposób na Anubisa? Czym go zabijacie? A te psy, które puszcza?

Bart.pp.PL
01-12-2018, 04:22 AM
Łapa.
Ja w sumie już go ze 3 razy do piachu zapakowałem. Ja do tej zabawy jak zawsze w łapie łuk ten z opcją przybliżania oraz ten co sadzi po kilka strzał na raz. dodatkowo na hieny nie pieski (byle sierściuch by se ze strachu ogon do wydechu wsadził) i inne takie żule w piaskownicy no to włócznia lub ciężki toporek do leczenia bólu głowy. Jak hieny biegną na ciebie tuż zanim dziabnę kundel unik w lewo lub prawo - kwestia wprawy i żaden cie nie draśnie. można tez z łuku im posłać kilka wykałaczek tyle ze trzeba zaraz je nazbierać na bosa. Biegaj ciągle w koło nie stój w miejscu a najlepiej przy zewnętrznym okręgu pola walki tak by mieć czas na ogarniecie sytuacji. Ja startowałem do niego z lvl 40 także nie zbyt trudno go było roz....ebrać na kawałki. Dostałem ciuszki Anubisa z maską szakala (wypas) i to dokompletowałem innymi zabawkami Anubisa i jest w mordę jeża jak na wystawie top model :) nie ma kozaka na takiego pa-szczura - trzeba podnieść ogólną trudność do hard-a a potem może insane :)

http://i63.tinypic.com/2llj7tu.png