PDA

View Full Version : Rayman 2 - wymagania i "pomoc" techniczna.

Jezzzzzah
01-25-2018, 09:30 AM
Forum Ubisoft, gracze zgłaszają swoje problemy. Praktycznie co problem to jesteśmy odsyłani do pomocy technicznej. Niekompetentnego organu Ubisoft.
Zakupiłem Rayman 2 w klapie Uplay. Wymagania ze sklepu:
MINIMUM:
XP / Vista / 7 / 8 / 10
1 GHz Processor
256MB RAM
3D graphics card compatible with DirectX 7
Mouse, Keyboard

RECOMMENDED:
XP / Vista / 7 / 8 / 10
1.4 GHz Processor
512MB RAM
3D graphics card compatible with DirectX 9
Mouse, Keyboard

Problem.
Gra nie odpala się na Windows 10.
Podałem wszystkie wymagane dane, pliki. Odpowiedź pana z supportu:

W pierwszej kolejności proszę zauważyć, że gra Rayman 2 The Great Escape wspiera jedynie systemy operacyjne Windows 95 oraz 98. Oznacza to, że w przypadku nowszych wersji jej uruchomienie może nie być możliwe.

Prostuję sprawę, wklejam dane ze strony oraz na potwierdzenie screen.
Mija kilka dni. Kolejna próba podana przez pana zawodzi o czym informuję. Do dyskusji włącza się pani.
Pierwsze zdanie:

Niestety, w przypadku starszych gier, które nie wspierają nowoczesnej konfiguracji komputera, nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że będą one działały poprawnie.
I kolejne:

obawiam się, że mogę jedynie zaproponować skorzystanie z komputera zgodnego z wymaganiami gry, z systemem operacyjnym z listy z tyłu opakowania.

JAKIEGO OPAKOWANIA?
Czy osoby zatrudnione w pomocy technicznej posiadają umiejętność czytania ze zrozumieniem? Czy w ogóle czytają co użytkownicy im podają? Skoro jesteśmy tam odsyłani bo forum służy do... no w sumie nie wiem po co jest forum Ubisoftu... to chyba mam prawo oczekiwać profesjonalnej pomocy technicznej? Jeżeli nie ma rozwiązania problemu to chyba normalnym jest zwrot pieniędzy za niedziałający produkt, a nie zwrot:

mogę jedynie zaproponować skorzystanie z komputera zgodnego z wymaganiami gry

Ubi-Lilpwnd
01-25-2018, 10:00 AM
Witam,

Forum nie jest obsługiwane przez osoby z pomocy technicznej, a Pana problemy są natury technicznej. Forum jest platformą społecznościową i jest obsługiwane przez Reprezentantów Społeczności lub Menadżerów Społeczności. Jeśli znamy odpowiedź na techniczne pytanie, na pewno w takiej sytuacji pomagamy... jeśli nie, odsyłamy do działu, który się tym zajmuje i ma odpowiednie możliwości, aby pomóc.

Niekompetentnego organu Ubisoft.

Czy osoby zatrudnione w pomocy technicznej posiadają umiejętność czytania ze zrozumieniem?
Naprawdę takie rzeczy są potrzebne? Można opisać swój problem, czy niezadowolenie bez pasywnie agresywnych stwierdzeń.

Czy mógłbyś podać mi numer swojego zgłoszenia?

Jezzzzzah
01-25-2018, 10:26 AM
Ubi-L...
A proszę powiedz mi jak mam nazwać takie kwiatki jak te z "tyłu opakowania" lub powtórne stwierdzenie, że mój system gry nie obsługuje skoro między innymi taki właśnie jest podany w wymaganiach?
Uważasz, ze ta pani, która przejęła zgłoszenie od pana, zadała sobie trud przeczytania tego co było już podane? Sam odpowiem - NIE. A to świadczy tylko o braku poważnego i profesjonalnego podejścia do klienta i o samym Ubisoft.

Zgłoszenie: 05724844

pasywnie agresywnych stwierdzeń.
LoL. Co za stwierdzenie. W moim odczuciu to jest OPINIA, a nie agresywnie pasywne stwierdzenie.

Ubi-Lilpwnd
01-25-2018, 12:46 PM
Niedługo ktoś powinien się z tobą skontaktować.
Mam nadzieję, że rozwiążą twój problem.

Jezzzzzah
01-26-2018, 09:49 AM
Szkoda, że dopiero po Twojej interwencji. Dziękuję.
Do zamknięcia.