PDA

View Full Version : Błąd zmiany broni i niemocy zlaogowania sie do gry gdy zostaje gra się wyłączy

SNAFU_Murarz
05-16-2016, 05:26 PM
Ostatnio dotknęły mnie 2 bardzo irytujące błedy pierwszym jest to gdy zostaje wyrzucony z gry to nie moge do niej ponownie dołączyc, drugą sprawą jest błąd, który jest bardzo irytujący i przez który straciłem około 5 rang. Mianowicie chodzi mi o bład polegający na nieustannej zmianie broni zmieni z broni głownej na poboczną. Nie da się strzelac i biegac jak dotego mało jak chce zrestartowac gre bo z tym błedem nie da się nic zrobic nie moge włączyć gry. Odinstalowałem gre i nic żadnej poprawy. Ten błąd występował u mnie wczcieśnie, ale przez około miesiąc nie występował. Problem zaczął sie od nowego pacza. Licze na jakąś pomoc

EDIT: Odinstalowałem gre i teraz nie moge nawet jej uruchomic mam czarny ekran co sie do pierożka dzieje

UBI-Zuzu
05-16-2016, 07:28 PM
Cześć ViP_Hihtek, witaj na forum!

Koniecznie skontaktuj się w tej sprawie z naszym wsparciem w sprawie tego błędu. Mozesz założyć sprawę na tej stronie (https://support.ubi.com/pl-PL/) bądź zadzwonić pod numer: 22 306 00 63.

Zuzu