PDA

View Full Version : Przerwa techniczna - 1 Stycznia, 2018 [WSZYSTKIE PLATFORMY]

Ubi-Lilpwnd
02-01-2018, 10:22 AM
Witajcie!

Już dzis, 1 lutego 2018 nastąpi rutynowa konserwacja serwera. Zaimplementowana będzie aktualizacja 1.18.1, która zawierać będzie:

Conqueror's "Superior Block" zostaje przywrócony do czasu aktualizacji poprawkowej dla 5 sezonu (lista zmian będzie opublikowana niedługo).
[Naprawione] Tribute zostanie teraz włączony do wyzwań społeczności.
[Naprawione] Gracze nie będą już zablokowani w matchmakingu, gdy usługi turniejowe przestaną działać.
Tribute Realistic Event Playlist zakończy się w tym samym czasie, w którym konserwacja rozpocznie się w czwartek 1 lutego.
Rutynowa konserwacja infrastruktury.

Przerwa techniczna rozpocznie się o 12:00 PM i potrwa do 15:30 PM. Oczekujemy przestoju trwającego 3h30 minut na wszystkich platformach.

Ubi-Lilpwnd
02-01-2018, 03:41 PM
Przerwa techniczna została przedłużona 2-3 godziny.

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, będziemy na bieżąco informować o zmianach.

DumaWLKP89
02-01-2018, 06:32 PM
I nadal nie działa wcześniej konserwacja a teraz błąd ,ze nie idzie pobrać jakiś aktualizacji na żywo. I za co tu płacić i wykupywać jakieś Championy i inne rzeczy jak grać nie idzie dobrze w For Honor .Jak rozgrywek nie wczytuje to błędy jakieś co chwile lub wywalanie z rozgrywek. Kolejne gra z SI wieczorami czy w nocy nie idzie grac bo oszukują i same bo ty graja za kogoś z tymi samymi ruchami co każda rozgrywka to porażka bo po 2-3 nie gra tylko nabija punkty i osiągnięcia nie grając, mam takie filmy nawet z kilkoma rozgrywkami i tak jest co wieczór czy noc, radzę to sprawdzić i takich banować. Bym wiedział , ze to taka istna kpina z ta gra nigdy bym tego nie zakupił i w to nie grał.

A już prawie 4 godziny opóźnienia net mam dobry także grę nawet weryfikacje robiłem.