PDA

View Full Version : Co to jest ? Jak nie konserwacje to pół dnia nie wyszukuje graczy.

DumaWLKP89
02-01-2018, 01:58 PM
Co to jest ? Jak nie konserwacje to pół dnia nie wyszukuje graczy a z SI to siedzą i oszukują i nie grają lub używają jakiś botów co ciągle robią te same ruchy.
I za co tu płacić i wykupywać jakieś Championy i inne rzeczy jak grać normalnie nie idzie już mam takich nawet nagranych i większość to jakieś Ruski oszukują, całą noc i dzień włączane komputery i nie graja tylko poziomy nabijają i punkty zbierają. Niech im się popala te kompy najlepiej albo zacznijcie blokować takich bo to szału można dostać z ta grą. Co ja mam grać Ubij-Sofcie w Ubij-Bot. Internet mam dobry ale to u was taka kpina jest co chwile, radzę sprawdzić wieczorne-nocne rozgrywki ilu takich oszustów siedzi a jak chcecie to wam filmy pokaże.

Ubi-Lilpwnd
02-01-2018, 02:14 PM
Witam,

Jeśli posiadasz takie filmy, która mogą posłużyć jako dowód, że jakiś gracz łamie regulami proszę wyślij to do obsługi technicznej.
Oni sprawdzą taką osobę i jeśli będzie potrzeba wyciągną konsekwencje.
Możesz przeczytać o tym tutaj: https://support.ubi.com/pl-PL/faqs/000026165/W-jaki-spos%C3%B3b-mog%C4%99-zg%C5%82osi%C4%87-oszustwa-w-grze-niew%C5%82a%C5%9Bciwe-zachowanie-graczy-lub-obra%C5%BAliwe-symbole/