PDA

View Full Version : Usunięty postęp w The Crew

Mlody_Simba
02-14-2018, 06:38 PM
Po ponownym zainstalowaniu gry, muszę zaczynać wszystkie misje od nowa, utraciłem pojazdy oraz osiągnięcia. Reinstalacja nie pomogła. Jest jakaś szansa na odzyskanie tego? Dużo czasu poświęciłem na to, a bardzo zależy mi na tamtym stanie gry :( . Proszę o pomoc :)

Ubi-Lilpwnd
02-15-2018, 09:55 AM
Witam,

Na jakiej platformie posiadasz grę? Jeśli grałeś wcześniej, wszystko powinno znajdować się na twoim koncie (w chmurze) niezależnie od tego czy grę przeinstalowałeś.
Sprawdź czy napewno jesteś zalogowany do swojego konta Uplay.

Mlody_Simba
02-15-2018, 12:35 PM
Dziękuję za odpowiedź. Grę posiadam na Uplay, jeśli o to chodzi. Skończyłem całą gre oraz posiadałem parę ciekawych pojazdów dlatego tak mi zależy na odzyskaniu postępu. Sam wiedziałem, że postęp powinien być przypisany do konta dlatego nie spodziewałem się takich problemów. To na pewno moje konto. Na koncie zostały mi jedynie Jednostki 'U' za osiągnięcia z gry :confused:

Ubi-Lilpwnd
02-15-2018, 12:45 PM
Witaj,

Niestety z tego co się dowiedziałam nie występują w tym momencie żadne problemy z Chmurą oraz niestety nie jest to znany problem, który występuje w momencie reinstalacji gry :(
Zostało mi polecone poproszenie Ciebie o zgłoszenie się do obsługi techniecznej. Będą oni w stanie sprawdzić stan twojego konta Uplay, zobaczyć czy progres jest zapisany poprawnie w Chmurze i pomóc z przywróceniem tego co zostało stracone.
Skontaktuj się z nimi na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
Podaj dane swojego konta Uplay oraz po jakich czynnościach zauważyłeś brak progresu.

:)

Mlody_Simba
02-15-2018, 02:06 PM
Dobrze, tak zrobię i dziękuje za pomoc :rolleyes: