PDA

View Full Version : Ta gra to już coraz większa ilość błędów, i rozłączenia i wywalanie z serwerów i inne

DumaWLKP89
02-21-2018, 01:12 AM
Ta gra to już coraz większa ilość błędów, i ciągłe rozłączenia i wywalanie z serwerów, co drugą - trzecią grę wywala i piszę sprawdź połączenie jak mam cały czas dobre tak jest już drugi dzień. Kolejne zmiany robione tylko by każdy tracił więcej pieniędzy na to i jakieś wymysły z ekwipunkiem, zbroje broń itp.
I dlaczego jak już mam chyba od 8 poziomu reputacji postaci poziom 30 broni oraz zbroi dalej nie idzie a mam już teraz 13 poziom reputacji, to bez sens dalsze granie.
I dawanie nowych broni i zbroi po to by dalej je ulepszać bo są niby lepsze np.z 25 poziomu do 30 tylko by każdy więcej tracił na to kasy, cały pomysł zrobiony pod hajs, i co mam trzymać po około 10 rodzai zbroi i broni i potem je usuwać by ulepszać następne tylko do poziomu 30 cały czas, Bo jeśli od 8 około poziomu reputacji postaci idzie już zrobić ekwipunek cały do 30 to po co mam grać do 40 poziomu reputacji postaci jak będzie mógł każdy wygrać na tym 8 poziomie około bo taki sam ekwipunek będzie miał.
Tyle w temacie robienie ludzi w wała i te ciągłe zmiany na większy zarobek zarobiliście od ludzi za kupna gry to powinno wystarczyć a nie nabijać hajs na durnych pomysłach co coś nowego bardziej gra pod różnymi względami się sypie.