PDA

View Full Version : Odblokowanie kostiumów AC Black Flag i SC Black List

NavysoN91
02-21-2018, 01:37 PM
Witam,

Takie krótkie pytanie, mam ac black flag(pudełkową) i splinter cell'a black list(z ps store) na ps3, połączyłem konto PSN z Uplay z myślą, że uda się odblokować kostiumy, ale niestety nie pykło. Moje pytanie jest takie, czy potrzeba coś zrobić więcej by je otrzymać czy jest to niemożliwe ze wględu posiadania obu gier na innych platformach?
Z góry dziękuję za odpowież

Pozdrawiam

Ubi-Lilpwnd
02-21-2018, 04:07 PM
Witam,

Czy grę Ghost Recon Wildlands masz na tym samym koncie Uplay co AC Black Flag oraz SC Black? Jeśli tak, to w tym momencie musisz pograć pare godzin w każdą z tych gier, aby odblokować dane kostiumy.

NavysoN91
02-21-2018, 08:27 PM
Witam,

Czy grę Ghost Recon Wildlands masz na tym samym koncie Uplay co AC Black Flag oraz SC Black? Jeśli tak, to w tym momencie musisz pograć pare godzin w każdą z tych gier, aby odblokować dane kostiumy.

Mam jedno konto uplay, ale to moze się udać. Czemu ja na to nie wpadłem, dzieki za podpowiedź :)
Dam znaćczy podziałą.

NavysoN91
02-21-2018, 09:02 PM
Podziałało, a wystarczyło tylko zalogować się do uplay z poziomu gry. Z AC się udało, ale z SC Black coś nie chce się zalogować, popróbuje coś, ale i tak dzięki za pomoc :)

Ubi-Lilpwnd
02-22-2018, 09:49 AM
Bardzo się cieszę, że pomogło :)