PDA

View Full Version : Assassins Creed 2 - wersja polska programu Origin firmy Electronic Arts

guma2222
02-22-2018, 12:21 AM
Witam,

Czy byliby państwo tak uprzejmi z stworzeniem osobnej aplikacji, dzięki której moglibyśmy dodać do gry polskie napisy? Jeżeli nie proszę o inną radę.

Pozdrawiam,
Sebastian

Ubi-Lilpwnd
02-22-2018, 09:51 AM
Witam,

Origin nie jest aplikacją naszej firmy :) Nasza aplikacja do gier to Uplay. Prosimy kontaktować się, z firmą odpowiedzialną za Origin.

guma2222
02-22-2018, 09:10 PM
Czy abym teraz nie usłyszał nutkę sceptycyzmu? ;) Ja proszę o pomoc związaną z państwa grą, która pomimo tego,że jest dostępna w programie Origin to nadal państwo otrzymują za zakup część pieniążków ;)

Do sedna. Proszę o wskazanie mi dokładnego pliku odpowiedzialnego za polskie napisy. Ja nie mam z tym problemu. Jestem wieloletnim fanem państwa studia, poza tym język angielsku to podstawa w dzisiejszych czasach. Moja znajoma z forum EA Answer potrzebuje pomocy i nie robię tego nawet dla siebie tylko dla obcej osoby. Teraz tylko nie wiem czy jak pobiorę grę z państwa platformy będę miał polskie napisy czy też nie. Z płyty byłoby na pewno OK.

To zapewne tylko jeden plik. Dlatego proszę Pana o pomoc.

Z wyrazami szacunku,
Sebastian "guma" Guminiczak

Ubi-Lilpwnd
02-23-2018, 10:00 AM
Witam,

Nie jesteśmy niestety odpowiedzialni za program Origin i gry, które tak kupujesz... tak gra jest nasza, ale zakupiłeś ją przez serwis za który nie jesteśmy odpowiedzialni - musisz kontaktować się z obsługą Origin.
Jeśli masz pytania do firmy EA, proszę kontaktuj się z nimi.

Oraz... Pani :)

guma2222
02-23-2018, 04:49 PM
Dobrze rozumiem. Szkoda, że nie pomożemy tej dziewczynie :(

Myślałem, że jakoś to obejdziemy...

PS Kupując przez państwa sklep grę nie otrzymam również polskich napisów. Teraz jest to już państwa odpowiedzialność ;) Proszę więc o pomoc i przepraszam za tego Pana proszę Pani :)

guma2222
02-28-2018, 12:48 AM
@Ubi-Lilpwnd i tak dziękuję za szybką odpowiedź. Troszkę przykro mi się zrobiło, że nie chciała już Pani ze mną prowadzić dalszej konwersacji,ale rozumiem... Nie zmierzało to w kierunki rozwiązania problemu ;)

Serdecznie pozdrawiam :)

Ubi-Lilpwnd
02-28-2018, 09:48 AM
Witam,

Jeśli Pana koleżanka ma problem z grą zakupioną w naszym sklepie, może skontaktować się z obsługą techniczną naszych gier na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63, jeśli gra jest zakupiona w innym serwisie, musi kontaktować się z obsługą techniczną tego serwisu.

Ja nie jestem w stanie i nie mam informacji na temat lokalizacji plików powiązanych z napisami.

Pozdrawiam!