PDA

View Full Version : Wyskoki ping

ErykSlender
02-25-2018, 11:56 AM
Ktoś mi odpowie dlaczego z mojego normalnego pingu 80 wzrósł mi do 157. Może to by mnie nie zdziwiło ale wszyscy w mojej okolicy też mają dużo wyższy ping niż zwykle

Ubi-Lilpwnd
02-26-2018, 10:10 AM
Witam,

Możliwe, że występują jakieś problemy po stronie twojego dostawcy? Czy kontakowałeś się z nimi aby to sprawdzić?

Kakar9
02-26-2018, 04:17 PM
Witam,
Bzura z tymi problemami u dostawców. Ja mam to samo parę dni temu max ping na weu 50 teraz >100. U wielu znajomych z którymi gram jest podobnie. Z resztą na fb też jest na ten temat dyskusja. Pamiętam parę miesięcy temu była taka sama sytuacja. Wina jest po stronie Ubisoft, ale najprościej zrzucić winę na dostawcę Internetu.

Ubi-Lilpwnd
02-26-2018, 04:26 PM
Witam,

Nikt nie zrzuca winy na nikogo... prosimy nie skakać do takich konkluzji.
Dyskusja na facebooku? Niestety nie wiem na jakim facebooku, jeśli byłbyś w stanie mnie na nią naprowadzić, byłabym wdzięczna :)

Postaram się dowiedzieć czy w ostatnich dniach były jakieś problemy z połączeniami na naszych serwerach, szczególnie na tych do których łączą się gracze z Polski.
Możliwe, że będziemy musieli popytać graczy o dostawców, których używają, ponieważ czasami problemy zdarzają się pomiędzy naszymi serwerami i konkretnymi dostawcami.

DrewnoPodobny
02-27-2018, 07:21 AM
potwierdzam, problemy zaczęły się mniej więcej od invitational 2018 i trwały przez okres testowania na serwerach operacji outbreak. Wątpie aby wina leżała po stronie dostawców internetu.. Na chwilę obecną bynajmniej u mnie na UPC jest spokój.

Ubi-Lilpwnd
02-27-2018, 09:47 AM
Czy problemy nadal występują? Jeśli problemy były w trakcie Invitational i teraz wszystko jest ok... nie będzie jak tego sprawdzic, a tym bardziej zweryfikować.
Jeśli problemy występują nadal, proszę o jak najwięcej informacji.
Dostawca internetu, screenshot speedtestu oraz screenshot pingu w grze :)