PDA

View Full Version : Postać w grze nie może strzelać

Dzik_zdzisiosPL
05-20-2016, 07:01 PM
Witam:)
Jak w temacie. Moja postać nie może strzelać. Dotyczy to wszystkich broni i rzucania granatami. Nie pomaga zmiana broni, nie pomogła również weryfikacja plików. Brak możliwości strzelania uniemożliwia grę. Jak poradzić sobie z tym problemem?
Dodam jeszcze. Błąd strzelania, wcześniej, pojawiał się. Pomagała zmiana broni i powrót do broni, w której strzelanie się "zacinało". Na chwilę bieżącą strzelanie "zacięło" się na dobre. Mój poziom w grze - 176_30_56 a godzin gry ponad 144.

Dzik_zdzisiosPL
05-22-2016, 06:48 PM
[QUOTE=zdzisios;1105]Witam:)
Jak w temacie. Moja postać nie może strzelać. Dotyczy to wszystkich broni i rzucania granatami. Nie pomaga zmiana broni, nie pomogła również weryfikacja plików. Brak możliwości strzelania uniemożliwia grę. Jak poradzić sobie z tym problemem?
Dodam jeszcze.
1. Błąd strzelania, wcześniej, pojawiał się. Pomagała zmiana broni i powrót do broni, w której strzelanie się "zacinało". Na chwilę bieżącą strzelanie "zacięło" się na dobre. Nie działało zbliżenie w snajperce.
2. Teraz działa zbliżenie w snajperce ale postać nie chce strzelać.
3. A może trafił mi się cholerny pacyfista?
Mój poziom w grze - 176_30_56 a godzin gry ponad 144.

UBI-Zuzu
05-23-2016, 11:49 AM
Cześć zdzisios, witaj na forum!

Przykro mi słyszeć, że doświadczasz takiego problemu. Mógłbyś proszę dać mi znać, jakiego typu sterowania używasz? Mysz+ klawiatura, pad?

Zuzu

Dzik_zdzisiosPL
05-23-2016, 04:42 PM
Cześć:)
Używam kombinację mysz + klawiatura.
1. Komputer to laptop MSI GT70 2PC Dominator z kartą graficzną GeForce GTX870M.
2. Procesor - Intel i7 - 4810MQ 2,8GHz
3. Pamięć RAM - 8GHz
4. Sterownik karty graficznej NVidia 365.19 (najbardziej aktualny)
5. System Microsoft Windows 10 Home (legalny)
Od jednego ze znajomych z gry słyszałem, że też miał problem z zacinaniem się strzelania.

Problem rozwiązany :)

Temat do zamknięcia

UBI-Zuzu
05-24-2016, 09:15 AM
Miło mi słyszeć, że problem udało Ci się rozwiązać ;)

Temat zamykam zgodnie z życzeniem.

Zuzu