PDA

View Full Version : Set napastnika błąd - PS4

SrusPOL
05-22-2016, 01:24 AM
Witam. Mam problem z setem napastnika a konkretne z jego bonusem w DZ. Gdy wejdę do DZ postać zakłada maskę lecz nie widać jej na postaci, nie widać również podwieszonego dropu z bossów/mobów pod plecakiem mimo iż są w eq. Winą wszystkiego jest plecak napastnika. Po zmianie plecaka na inny setowy lub zwykły żółty, maska jak i drop znowu się pojawiają na postaci. Dodam również że gdy mam założony plecak napastnika w DZ to nie ma bonusu, wgl go nie wyświetla tak jak rzeczy opisanych wyżej. Problem występuje tylko w DZ. Na strzelnicy, na najeździe czy też misjach dziennych set zachowuje się normalnie. Reset gry jak i jej ponowne zainstalowanie nic nie zmienia i dalej występuje ten sam problem. Dodam również że sprawdzałem kilka tych plecaków sn i w każdym z nich występuje ten sam problem.

UBI-Zuzu
05-23-2016, 11:27 AM
Cześć SrusPOL, witaj na forum!

Dziękuję za zgłoszenie tego problemu - przekażę jego opis zespołowi, by go zbadał.
Rozumiem, że taka sytuacja występuje nieustannie?

Zuzu

SrusPOL
05-23-2016, 11:41 AM
Cześć SrusPOL, witaj na forum!

Dziękuję za zgłoszenie tego problemu - przekażę jego opis zespołowi, by go zbadał.
Rozumiem, że taka sytuacja występuje nieustannie?

Zuzu

Tak problem występuje nieustannie. Na dodatek gdy wjeżdża się po linie to znika z dłoni ta maszynka do wspinaczki :p To występuje wszędzie, nie tylko w DZ.

UBI-Zuzu
05-24-2016, 09:08 AM
Rozumiem, dziękuję za informację. Jak wspomniałam powyżej, przekażę wszystko zespołowi.

Zuzu