PDA

View Full Version : Brak rejestracji rankedów

Dozymetrysta
03-08-2018, 12:26 PM
Rozegrałem od wczoraj 7 rankedów - 5 wygranych i 2 przegrane. Gdy wczoraj się wylogowywałem miałem informację że brakuje jeszcze 7 meczy do przyznania rangi podczas gdy dziś rano brakowało dziewięciu. Aktualnie rozegranych mam jak już wspomniałem 7 rankedów i informację że potrzebuję jeszcze pięciu do przyznania rangi. Czy dwa zagubione rankedy wrócą? Wliczają się w K/D itd?

Ubi-Lilpwnd
03-08-2018, 12:50 PM
Witam,
Niestety potrzebuje bardziej przejrzyste wytłumaczenie :( Nie jestem w stanie zrozumiec z twojego postu całego problemu :(
Jeśli rozegrałeś 7 gier, potrzebujesz jeszcze 3 do przyznania rangi. Tyle właśnie powinno się wyświetlać po rozegraniu tych 7 gier.

Dozymetrysta
03-08-2018, 01:03 PM
Rozegrałem 7 gier ale gra pokazuje tak jakbym rozegrał 5 i chce kolejnych 5 zamiast 3.

Gelurafal
03-08-2018, 01:26 PM
Identyczny problem był na początku poprzedniego sezonu, po rozegraniu 4 pierwszych meczy znowu trzeba było rozegrać 10 do rangi. Wtedy było to spowodowane tym ,że zamiast na europejskich serwerach pierwsze mecze rozegraliśmy na amerykańskich, . Do dzisiaj wchodząc na strony podsumowujące statystyki graczy mam 3 wygrane na North, Central & south america. Najprawdopodobniej te nie zaliczone mecze zagrałeś na innych niż europejskie serwery.

Ubi-Lilpwnd
03-08-2018, 01:58 PM
Staram się dowiedzieć więcej na ten temat :) Napiszę jak tylko będę miala jakieś informacje.

Dziękuję za cierpliwość!