PDA

View Full Version : Przelewy cyber waluty - możliwe?

Dozymetrysta
03-08-2018, 10:32 PM
W grze oczywiście takiej opcji nie ma ale czy jest możliwość zlecenia przelewu np. punktów rozgłosu z konta swojego na konto kolegi w ramach np. prezentu?

Powiedzmy że mamy 250 tysięcy punktów rozgłosu i chcemy przelać 50 tysięcy koledze bo ma urodziny i niech se za to kupi alpha packi, a co! Jest to do zrobienia?

Oczywiście pytanie kieruję do administracji, bo raczej tylko ona może o to zapytać dalej. To tylko cyferki więc dwiema komendami na konsoli "usuń z konta A, X waluty" i "dodaj do konta B, X waluty" można to zrobić. Zdaję sobie sprawę że to dodatkowa robota na 5 minut dla pracownika technicznego no ale gra kosztuje nie małe pieniądze a ku zasadzie klient płaci klient wymaga można by się nad sprawą pochylić. :)

Ubi-Lilpwnd
03-09-2018, 10:49 AM
Hej,

W chwili obecnej nie ma takiej opcji i nie ma planów na dodanie tego do gry.
Coś takiego może być bardzo łatwo wykorzystane w niedopowiedni sposób... również bardzo wpłynąć na ogólną gospodarkę monetarną gry.
Jeśli bardzo chcesz zrobić znajomemu prezent - możesz to zrobić poprzez Amazon (https://www.amazon.co.uk/Tom-Clancys-Rainbow-Six-Siege/dp/B073QR45V5/ref=sr_1_fkmr1_1?ie=UTF8&qid=1520592550&sr=8-1-fkmr1&keywords=ubisoft+rainbow+six+seige), zawsze jakieś rozwiązanie :)

Jezzzzzah
03-09-2018, 10:58 AM
Jemu chodzi o te złote pieniążki, za które można kupować skiny, zawieszki, itp. Szkoda. Mam ponad 500000 bo nie bawi mnie kupowanie strojów, a wiem, ze chłopaków z mojego teamu to rajcuje. Skoro nie ma planów na opcję przekazywania tych pieniążków to może dałoby się zgłosić propozycję, aby można było kupić strój, zawieszkę czy malowanie i przekazać znajomemu?

Ubi-Lilpwnd
03-09-2018, 11:05 AM
Wiem o co mu chodziło, dziękuję za wytłumaczenie tak czy inaczej :)
Nie zmienia to faktu, że coś niestety nie będzie wprowadzone i nie ma w tym momencie takich planów z tych powodów, które wymieniłam powyżej.

Dozymetrysta
03-09-2018, 04:13 PM
"Coś takiego może być bardzo łatwo wykorzystane w niedopowiedni sposób" czyli UbiSoft nie ma żadnych procedur bezpieczeństwa ani awaryjnych. Dobrze wiedzieć.
"Również bardzo wpłynąć na ogólną gospodarkę monetarną gry" No to chyba dobrze, nie? Uatrakcyjnienie gry i wprowadzenie jakiejkolwiek gospodarki bo póki co nie ma, jest jak w epoce łupanego kamienia. Czy UbiSoft woli żeby panował absolutny bezruch czegokolwiek by przypadkiem nie musieli czegoś zrobić?

Ubi-Lilpwnd
03-09-2018, 04:26 PM
Ubisoft posiada procedury bezpieczeństwa oraz procedury awaryjne, jest to absolutnie błędne zrozumienie moich słów :)

Gra w tym momencie nie ma takiej funkcji i nie jest to planowane w tym momencie. Siege również nie jest tego typu grą, aby mieć taką gospodarkę.
Bardzo dziękuję za tą opinię, przekazałam to do Community Managera, ale dostałam właśnie w odpowiedzi to, że nie ma takich planów na razie.

Dozymetrysta
03-09-2018, 05:05 PM
No trudno. Mimo wszystko dzięki za przekazanie sprawy dalej bo o to mi chodziło. :)