PDA

View Full Version : Drugi z kolei Ban

TFox_Kirito
03-09-2018, 04:52 PM
Witam. Grałem pare dni temu i dostałem bana na 15 dni. Niestety support odpisał że nie może udostępnić żadnych informacji. Jestem w 100% że nie oszukiwałem bo jednak to moja ulubiona gra dlatego też w sumie jestem podenerowany a to z tego powodu że jak już w poniedziałek miałem móc grać to dostałem za gre na terrohuncie znowu bana na 7 dni i zupełnie tego nie rozumiem przeinstalowywałem gre nawet do innego folderu. Pozatym gram równierz w inne gry jak PUBG, H1Z1 i Fortnite w których jest ten sam system a jednak bana nie dostaje. Ma ktoś jakieś logiczne rozwiązanie? Czy mam odinstalować gre i nigdy do niej nie wracać? :(

Pozdrawiam

Ubi-Lilpwnd
03-09-2018, 05:15 PM
Witam,
Jeśli support nie podał Ci przyczyny tego bana niestety za wiele nie można tutaj poradzić :( Czy wytłumaczyłeś im całą sytuację? Możliwe, że używałeś nieodpowiednich słów?
Niedawno został wprowadzony nowy system zapobiegający używaniu pewnych słów/przekleństw itd.
Czy dostałeś przyczynę wyświetloną w grze? W momencie bana powinieneś mieć taką informację wyświetloną. Jeśli nie, również im powiedz, że nie dostałeś tej wiadomości.

TFox_Kirito
03-09-2018, 05:29 PM
Dziękuje za odpowiedź lecz z tym jest problem zagrałem jeden mecz TH, a w drugim dostałem już kolejnego bana a to że używałem nie odpowiednich słów nie wchodzi w gre ponieważ nic nie zdążyłem nawet napisać przez te dwa mecze ani powiedzieć, i właśnie nie dostałem przyczyny uwzględnie to w rozmowie dzięki. Pozdrawiam