PDA

View Full Version : Wprowadzanie nowego sezonu. Czy zawsze musi tak być?

Jezzzzzah
03-10-2018, 09:25 AM
Tak się zastanawiam czy zawsze podczas wprowadzania nowego sezonu mi być taki bałagan i miliard błędów? Nie rozumiem tego. Przeprowadzacie testy (serwer testowy), tam poprawiacie na bieżąco wykryte anomalie i błędy to dlaczego na normalnym serwerze jest tyle problemów? Tak dzieje się praktycznie co sezon. Kilka dni - a w jednym przypadku pamiętam kilka tygodni - w R6 nie da się normalnie grać.
Moje przypuszczenia są takie.
Ekipa odpowiedzialna za wprowadzanie nowych postaci, trybów czy map została zmieniona lub wymieniona w jakimś stopniu, gdyż ich praca w ostatnim roku poszła na duży plus i widać, że macie tam kogoś kto faktycznie ma łeb na karku i potrafi zarządzać tym.
Natomiast ekipa zajmująca się wprowadzaniem zmian od strony technicznej (nie wiem - programiści?) powinni dostać po premii lub ich skład powinien być wymieniony bo ewidentnie sobie nie radzą.
Jak może dochodzić do takich sytuacji jak ta, którą przedstawił H3llgat3e (pozdrawiam).

https://clips.twitch.tv/EnticingTangibleHeronHeyGuys

?????????????????

Akurat ja wczoraj nie grałem (i chyba dobrze), ale wiem od znajomych, że takie sytuacje w piątek to była norma w grze.

Czy doczekamy kiedyś tego, że wprowadzenie nowego sezonu przebiegnie bez komplikacji??