PDA

View Full Version : Blokada dostępu do rankedów potrzebna od zaraz!

Dozymetrysta
03-19-2018, 03:46 PM
Zacznę może od tego, że koniecznie trzeba wprowadzić blokadę dostępu do meczy swobodnych przed ukończeniem wszystkich operacji "samouczków". Ludzie nie potrafią rozbrajać defuzerów, nie mają pojęcia o wzmacnianiu ścian, nie ogarniają mechaniki gry! Przejście tych operacji jest kluczowe by do gry byli dopuszczani gracze z pojęciem o samej grze. Nie mówię że mają to zrobić na 3 gwiazdki. Po prostu, niech przejdą.

Sprawą pierwszorzędną są jednak totalni lalala i lalala na meczach rankingowych.
Po pierwsze trzeba zwiększyć level, od którego można grać gry rankingowe. Niech to będzie 40-50 level i z pewnością jakość gry się podniesie. Aktualnie poziom rankedów jest żenujący i nie do zniesienia gdy do platynowych graczy na poziomie 150+ dorzuca unkranka z 23 levelem!
Po drugie, niskie rangi nie potrafią grać i robić wielu rzeczy przez co rozwalają całe mecze albo (!!!) wychodzą w pierwszej przegranej rundzie i nie wracają. Po czymś takim nie powinny być odejmowane punkty po przegranej! Patologia!
Po trzecie powinny zostać wprowadzone dodatkowe wymogi co do grania w rankedy. Na przykład ukończenie takich osiągnięć jak "Ter-orka" "Mistrz" "Maniak celu" "Towarzysze broni".

Gelurafal
03-19-2018, 10:38 PM
Pisałem o tym od dawna, na ps4 gdzie można zakładać wiele kont gracze specjalnie przegrywają i wychodzą żeby zaniżać sobie rangę na takim koncie. Strzelanie do swoich wychodzenie z meczu po 1 rundzie specjalne zabieranie płatna tarcza żeby nie zaplanować, tu można książkę napisać o tym co się dzieje na niższych rangach. Właśnie dlatego granie rankedów samemu bez teamu kończy się częstymi przegranymi szczególnie na niższych rangach. Dopóki gracze platynowi będą mogli grać z miedziami rankedy i punkty za takie mecze będą premiować platyny będą takie teamy się trafiać. Bo raczej system sam nie wrzuca do jednego meczu 20 lvl braza z 200 lvl diamentem, do tego takie teamy grają przeciw 5 goldom bo system rainbow najwyraźniej sumuje punkty rang wszystkich w oddziale i dobiera przeciwnika o podobnej sumie.

Jezzzzzah
03-20-2018, 08:26 AM
O... Pany.
Spieszę Was poinformować, iż Ubisoft ma w planie dopuścić do gier rankingowych graczy z levelem 0...

Może mała ankieta wśród graczy R6 czy podnieść czy obniżyć wymagany level? Ubi-L - co Ty na to?

Gelurafal
03-20-2018, 09:30 AM
Najbardziej w tym wszystkim tracą gracze którzy dopiero zaczynają grę uczą się i tak dalej, gracze na smerfach pojawiają się w rangach od miedzi do golda i tam psują grę normalnym początkującym, na poziomie platyna diament problem jest znikomy na goldach można już spotkać mieszane składy w których grają diamenty i miedzie, im niższa ranga tym więcej smerfów graczy sabotujących grę itd.
Mam znajomego który dopiero zaczyna i mając miedź nie jest wstanie wyjść wyżej ponieważ grając samemu co chwilę trafia na jakieś toksyczne zachowania, gracz który w pierwszej rundzie robi asa w kolejnej albo wychodzi albo zabija swoich itd. Granie bez teamu jest poprostu loterią, sam byłem zdziwiony jak widziałem jak wyglądają te mecze. Bo jak wytłumaczyć na przykład podłożenie paczki na trapie i specjalne zniszczenie trapa żeby przegrać rundę, tego nie robią początkujący gracze tylko ludzie doskonale znający mechanikę gry.

Ubi-Lilpwnd
03-20-2018, 03:12 PM
Hej hej,

Dziękuję za tą konstruktywną dyskusję (nie ma tu ironii)! Jest to dość często powracający temat we wszystkich regionach. Całkowicie zrozumiały.
Dowiedziałam się, że osoby odpowiedzialne za grę są w pełni świadome tego, jak dużo osób chciałoby zmian. Niestety w tym momencie nie mam żadnych informacji na temat planów w tym zakresie, ale zostałam zapewniona, że na pewno będziemy dzielić się takim info, jeśli coś będzie w planach :)

Również dostałam info, że to, co Spin-iX napisał jest absolutnie nieprawdziwe :D Więc mogę od razu zdementować te plotki i zapewnić w 100%, że takich planów nie ma.

Jezzzzzah
03-21-2018, 07:38 AM
Bardzo się cieszę z tego dementi i będę je cytował i linkował do niego.