PDA

View Full Version : Błąd 2-0x0000E000

Devannn
05-27-2016, 07:56 AM
Dzień dobry~

Od kiedy tylko zakupiłem grę występuje u mnie błąd 2-0x0000E000. Przed patchem miał inny numer, z końcówką 68, jeśli dobrze pamiętam, ale to jest z tego, co widzę jedno i to samo. Nie mogę dołączyć do niektórych osób. Tylko niektórych - do jednych mogę, do innych nie. Problem jest w tym, że nie mogę dołączać akurat do kilku moich znajomych, z którymi chciałbym pograć. Z kolei i do jeszcze innych czasem mogę dołączać, a czasami nie. Przykładowo z rana mogę, potem okazuje się, że nie, a za jakieś pół godziny znów mogę.
Aktualnie kiedy chcę pograć ze znajomymi muszę szukać osoby, która może zaprosić i mnie, i ich, co jest moim zdaniem, jak na grę od tak dużego studia... żałosne.
Błąd istnieje od początku gry. Wiem to, bo kupiłem R6 niedługo po premierze, tak samo mój znajomy, a sytuacja nadal jest ta sama, a jedyne co się zmieniło to numerek przy błędzie.
Wysyłałem już zgłoszenie do Ubisoftu. Pierwsze 3 marca, tydzień po tym się przypomniałem. Odpowiedź dostałem 9. 9 KWIETNIA. Następna 18 MAJA. Od tego czasu cisza.
Czy ktokolwiek w ogóle zajmuje się tym błędem? A raczej jego rozwiązaniem?
Od razu uprzedzam, że wszystkie porty mam przekierowane, zrobiłem wszystko, co należało według wskazówek supportu, moi znajomi także.
A numer zgłoszenia to 02968517.

Dodatkowo, by nie robić wielu niepotrzebnych tematów, opisze problem znajomego. Mianowicie, od początku gry, nie wyświetla mu się jego ranga. O ile dobrze pamiętam, w sezonie pierwszym, internet padł mu w meczu, w którym powinien dostać rangę. Owszem, dostał ją, ale sam nigdy jej nei zobaczył. ?Nie widzi rang u prawie żadnego gracza, u siebie również, ale inne osoby u niego ją widzą. Teraz, w sezonie 2, błąd pozostał, a ekran po emczu, w którym powinien zobaczyć wzrost/spadek swoich punktów rankingowych nie pojawia się.

UBI-Zuzu
05-30-2016, 11:30 AM
Cześć Devannn,

przykro mi słyszeć, że doświadczasz takiego problemu i że czekasz tyle na rozwiązanie problemu. Dziękuję za podanie numeru zgłoszenia, dopilnuję, by odpowiedź na nie pojawiła się tak prędko, jak to możliwe.

Co do problemu znajomego - rozumiem, że spełnia on wszystkie warunki dotyczące meczy rankingowych, to jest: ma level większy od 20 i rozegrał więcej jak 5 meczy rankingowych i mimo to nie widzi rangi swojej ani innych użytkowników?

Zuzu

Devannn
05-30-2016, 03:07 PM
Na początek dziękuję za stosunkowo szybką odpowiedź i z góry przeproszę za moje złe nastawienie, jednak po prostu nie potrafię wysilić się na bycie milszym, gdyż wszystkie problemy techniczne, które od tylu miesięcy nie zostały rozwiązane(pomimo zgłoszeń o nich) tak bardzo mnie zirytowały, że znalazłem się już blisko granicy rzucania wulgaryzmami na prawo i lewo ^^'

Czy naprawdę trzeba aż tak dopraszać się odpowiedzi od supportu? Czy konsultanci nie powinni zajmować się wszystkimi zgłoszeniami po kolei, zamiast kazać tyle czekać na odpowiedź, a dodatkowo czy nie powinni tego robić w jakimś określonym czasie? Przed wysłaniem zgłoszenia znalazłem na stronie supportu informację, że odpowiedź powinienem uzyskać w ciągu 48 godzin.Czy zamienienie tych "dwóch dni" na "dwa miesiące" nie byłoby uczciwsze w stosunku do graczy? Przynajmniej nie można będzie zarzucić Ubisoftowi niesłowności.

Oczywiście, że spełnia. Jak mówiłem, podczas ostatniego meczu, po którym powinien dostać rangę, został rozłączony z internetem, a mecz zakończył się zanim zdążył wrócić. Działo się to w sezonie pierwszym, a teraz, w sezonie drugim, po rozegraniu meczów o rangę, nadal jej nie widzi.
Zdarza się, że u niektórych osób widzi rangę, jaką posiadają, jednak w znacznej większości nawet to nie jest możliwe. Nie potrafię określić od czego zależy to, czy widzi cudzą ragę, czy też nie.

UBI-Zuzu
05-30-2016, 03:55 PM
@Devannn, jak najbardziej rozumiem Twoje zdenerwowanie i ponownie serdecznie przepraszam za taki stan rzeczy. Przekażę Twoją opinię dotyczącą tej sytuacji kierownictwu.

Co do braku rangi - czy mogłabym prosić o pokazanie mi screena, na którym widać ten problem, jeśli jest to możliwe?

Zuzu

Devannn
05-30-2016, 05:36 PM
Trudno będzie zrobić screena żeby opisać ten problem. Będzie to wyglądać tak, jakby po prostu rangi JESZCZE nie było. Nie da się również zrobić screena pokazującego tego, że ekran awansu po meczu rankingowym się NIE pokazuje. Nie mogę chyba zrobić nic więcej niż zapewnić o problemie, gdyż screeny niczego tutaj nie pokażą. Znajomy na 100% rozegrał wymagane mecze rankingowe, gdyż około 95% wszystkich rankedów graliśmy razem(choć nawet ciężko opisać jak ciężko jest nam to zrobić przez błąd 2-0x0000E000 - musimy za każdym razem szukać osoby, która może bez tego błędu zaprosić i mojego znajomego, i mnie), a ja swoją rangę mam już od co najmniej 10 meczy, więc on również powinien dostać ją dawno temu.

Jeśli screeny rzeczywiście są konieczne, mogę poprosić znajomego o zrobienie ich, ale jak mówiłem - będą przedstawiać BRAK rangi zarówno u niego, jak i innych graczy, czyli coś, co z pozoru nie świadczy o żadnym problemie.
PS proszę nie traktować mnie jak idiotę i nie pytać czy na 100% rozegrał wymagane mecze. Zrobił to na pewno, gdyż wszyscy inni widzą jego rangę, a problem dotyczy tylko i wyłącznie jego samego.

UBI-Zuzu
05-31-2016, 09:22 AM
@Devannn,

najlepiej byłoby, gdyby Twój kolega skontaktował się z naszym wsparciem - dopytywałam, mieli już kilka takich przypadków, więc po podaniu odpowiednich informacji powinni być w stanie pomóc.
Przekaż proszę koledze, żeby skontaktował się z nimi poprzez otwarcie zgłoszenia tutaj (https://support.ubi.com/pl-PL/) bądź zazdzwonił pod numer 22 306 00 63.

Zuzu

Devannn
05-31-2016, 09:17 PM
Po takim "poganianiu" support rzeczywiście odpisuje znacznie szybciej. Czy mogę prosić o powtórzenie tego? Niezbyt uśmiecha mi się czekanie kolejnych tygodni na nic nie wnoszącą odpowiedź :)

H3llGat3e_LW
06-10-2016, 03:57 PM
Problem z dołączaniem znajomych w większej mierze polega na połączeniu internetowym a dokładniej na dostawcy.
Już tłumacze na czym to polega.
Internet od kogo masz nie może być tak sam jak u kolegi w sieciach komórkowych czyli TY- Play i kolega Play to nie pogracie.
A gdy ty masz Plus a kolega Play to nie ma problemu z połączeniem.
Potwierdzone ponieważ posiadam internet od obu operatorów i reguła jet taka:
Play===>Play===NOK
Play===>Plus===OK :)
Plus===>Plus===NOK

I tak to się ma.

Niestety teraz po pobraniu 36mb updatu wogóle nie mogę się połączyć z znajomymi i powyżej jest już nie aktualne bo nie mogę z NIKIM się połączyć wieć WTF???????

Assassyn-44
11-07-2016, 10:40 PM
Ten błąd ciągle się powtarza. POMOCY!!!

EDIT: wysłałem mejla o pomoc do pomocy technicznej.

H3llGat3e_LW
11-12-2016, 11:33 AM
Jak widzisz od dnia mojego posta na temat tlumaczenia dlaczego taki blad jest nic sie nie zmieniło ciagle z kolega nie moge sie połączyć co ogranicza rozgrywke z znajomymi ale niestety super ekstra zajebiste Ubisoft olewa taka mała grupe graczy z poslki wiec schawaj swoje nadzieje do kieszeni bo to sie nie zmieni.