PDA

View Full Version : Problem z dźwiękiem / zniszczenie drona (VIDEO)

AudioPsychol
03-27-2018, 08:42 PM
Witam bardzo serdecznie ten temat był już poruszany wcześniej przez innego gracza, lecz nie było świeżych odpowiedzi dlatego też zakładam nowy :)

Problem pojawiający się podczas zestrzelenia drona przez przeciwnika, mianowicie głoś znika, słychać tylko "szumienie" drona i nie które aspekty głosowe jak ściany i wybuchy.
Wcześniej już zauważyłem ten problem, ale nie miałem włączonego nagrywania, akurat wtedy problem był taki że, przeciwnik rozwalił mojego drona i problem wyżej wymieniony się uaktywnił :D natomiast było w tej sytuacji tak upierdliwe że przez cały mecz tak miałem i nawet po jego ukończeniu ( od razu szukałem innej rozgrywki ) pojawił sie natychmiast po wypuszczeniu drona w 1 rundzie. Problem ustał kiedy to któryś z kolei przeciwnik zepsuł drona, od tak jak by to przeciwnik miał kontrole OFF/ON :p

Nie dawno miałem ten sam problem i go nagrałem (2:10 min). Tutaj akurat problem szybko ustał, nie ciągnął się przez ileś meczy.

Podejrzewam że testerzy mają problem z zreprodukowaniem tego błędu, dlatego też bardzo proszę ich pozdrowić ( chcę się przyuczyć na zawód testera :D ) i pokazać o to film który nagrałem ( może chociaż coś im to pomoże ;) )

Jeszcze jedno, problem występuje w swobodnej rozgrywce jak i na rankedach :(

Przepraszam za jakość dźwięku ( shadowplay tak nagrał )

https://www.youtube.com/watch?v=D_4towQDRJE

Pozdrawiam i czekam na informację

Wasz Gracz :cool: