PDA

View Full Version : Brak polskiej wersji językowej

Daofski
03-29-2018, 09:56 AM
Mieszkam w UK, kupiłem wczoraj Far Cry i dzisiaj go otrzymałem.. Wszystko się zainstalowało, gra uruchamia się w języku angielskim, w opcjach jest tylko Angielski i Rosyjski.. A gdzie Polski? W wersjach na PC jest normalnie Polski, tak samo miałem z For Honor na Xbox One..

Ubi-Lilpwnd
03-29-2018, 12:47 PM
Hej,
Czy masz na myśli napisy czy dubbing?
Gra nie posiada polskiego dubbingu, ale jeśli zakupiłeś europejską kopię gry nie powinieneś mieć problemu ze zmianą ustawień napisów (napisy do cutscenek oraz menu etc.).

cubative
04-03-2018, 04:08 PM
A gdzie zmienia się ustawiania by menu i wszystkie opisy były po polsku ?

Ubi-Lilpwnd
04-03-2018, 04:14 PM
W ustawieniach gry w kategorii "Dźwięk i Obraz" (Audio and Video).

cubative
04-03-2018, 04:19 PM
w kategorii dźwięk jest opcja napisy i to włączyłem i w trakcie grania są polskie napisy ale wszystkie opisy i cały interfejs mam po angielsku. co trzeba przełączyć by było po polsku ? grę kupiłem przez Wasz sklep.

Ubi-Lilpwnd
04-03-2018, 04:25 PM
Jest tam też opcja zmiany języka, poniżej opcji zmiany napisów :)

cubative
04-03-2018, 04:34 PM
opcję Audio mam osobno i opcję wideo też a w opcji Audio gdzie włączyłem napisy nie ma innej opcji językowej idąc od góry w ustawieniach audio mam
-master volume
- Music
- Subtitles ( napisy włączyłem wybierając Polish nie zmienia to jednak interfejsu)
- Voice Chat
- Voice Chat Volume
- Pick up Threshold
- Voice Comunication
w której więc zakładce mam zmienić wersję językową ? Mam wersję gry 1.2.0

Ubi-Lilpwnd
04-03-2018, 04:43 PM
Jeśli jest to wersja PC (myślałam, że masz wersję na konsolę) w momencie instalacji gry masz wybór języka.
W tym momencie jeśli grę zainstalowałeś w języku Angielskim, będziesz musiał ją odinstalować i ponownie zainstalować wybierając odpowiedni język.

cubative
04-03-2018, 04:54 PM
Tak mam wersję PC. Z góry dziękuję za fachową pomoc. po zalogowaniu się w właściwości gry mogłem zmienić wersję językową, jeszcze raz dziękuję za pomoc :)

perzuskipper84
03-09-2020, 01:44 PM
Witam. Zakupiłem FC5 przez platformę EPIC GAME. Mam problem z brakiem języka polskiego w interfejsie gry. Podasz instalacji nie mam możliwości wyboru języka gry. Mogę zmienić tylko ścieżkę instalacji na komputerze. W samej grze dialogi mogę ustawić polskie ale cały nterfejs jet po angielsku. Odinstalowywałem już dwa razy z myślą, że coś przeoczyłem ale nie. "Zaciągam grę" z platformy EPIC GAME, ściąga się ok 56 Gb, następnie załącza się instalacja z wyborem ścieżki i to wszystko.

Dsz5732
03-15-2020, 12:20 AM
Witam. Zakupiłem FC5 przez platformę EPIC GAME. Mam problem z brakiem języka polskiego w interfejsie gry. Podasz instalacji nie mam możliwości wyboru języka gry. Mogę zmienić tylko ścieżkę instalacji na komputerze. W samej grze dialogi mogę ustawić polskie ale cały nterfejs jet po angielsku. Odinstalowywałem już dwa razy z myślą, że coś przeoczyłem ale nie. "Zaciągam grę" z platformy EPIC GAME, ściąga się ok 56 Gb, następnie załącza się instalacja z wyborem ścieżki i to wszystko.

casewiszek
04-08-2020, 02:23 PM
Zmiany języka dokonujesz w aplikacji Uplay, która jest niezbędna do uruchomienia gry. Uruchom grę z poziomu aplikacji Epic Games, nastąpi żądanie sparowania z Uplay (zarejestruj lub zaloguj). Po wyłączeniu gry uruchom Uplay, znajdź grę w zakładce "Games",strzałka pod tytułem gry, wybierasz "View game details", następnie "properties" i tam w "Genral" masz wybór języka. Thats all!

JuliuszYooKy
05-29-2020, 03:00 PM
Jeżeli masz grę na epic games to i tak musisz mieć konto ubisoft żeby grać a w uplay możesz zmienić język .

Cze3ster
07-18-2020, 02:55 PM
Witam, kupiłem Far Cry 5 wersje Voice: Polish a nigdzie nie mogę ustawić polskiego dubbingu jak to zrobić?

JACEK32166
12-18-2020, 07:11 PM
Hej Ubi. Zakupiłem Far Cry 3 na Epic Store ale zamierzam grać w tą grę w chmurze Geforce Now, co wymaga tylko zakupu samej gry bez instalowania jej. Niestety w grze na GeForce Now mam tylko polskie dialogi, a cała reszta gry spolszczenia nie posiada. Czy jest jakiś sposób aby spolszczeniu uległa cała gra? Wyjaśniliście temat w przypadku gry na komputerze czyli wybranie języka polskiego w czasie instalacji. Pytanie co zrobić aby spolszczyć grę gdy gramy w chmurze:)

Problem rozwiązany: zalogować się do aplikacji Ubisoft Connect, kliknąć opcję "GRY", wybrać grę, rozwinąć opcję danej gry, następnie "zobacz szczegóły gry", wybrać "właściwości gry" i w "parametry uruchamiania gry" wpisać "-language polish".

lw0lfl
12-21-2020, 08:53 PM
Zgodnie w zinformacją w sklepie ubisoft FarCry 5 posiada polskie audio, (nie tylko napisy) w związku z czym bardzo proszę o informację jak można je uruchomić.

TD5813Paris
06-02-2021, 06:20 PM
Tak samo szukam odpowiedzi na to pytanie? Na platformie epic wyraźnie w sklepie napisane jest dźwięk: polski. Wersja PC zakupiona w epicu tylko 3 języki do wyboru Angielski, Rosyjski i Chiński a gdzie cała reszta??????????