PDA

View Full Version : Jak zainstalować Far cry 5 z płyty nie pobierając go?

pjotr223
04-04-2018, 11:14 AM
Kupiłem specjalnie FC5 w wersji płytowej po to by go nie pobierać, bo mam bardzo słaby internet, lecz jak chce go zainstalować to mi go pobiera, a jak go zainstalować z tych pięciu płyt ? Prosze o szybką odpowiedź!!

Ubi-Lilpwnd
04-04-2018, 02:23 PM
Hej,
Gra w momencie instalacji nie powinna się pobierać. To, co widzisz w uplay jest po prostu dla pokazania progresu instalacji (możesz zauważyć, że szybkość pobierania jest zero). Po prostu musisz uważać, kiedy masz zmienić płytę :)
Po instalacji będziesz nadal musiał pobrać obecne aktualizacje (nie są one na płytach).

romulus.roma
04-14-2018, 05:32 PM
Mam dokładnie to samo co piotr223, najpierw problem, bo po włożeniu płyty długo czekałem na prośbę o podanie kodu aktywacyjnego, jak już się pokazał (po którymś włożeniu płyty do napędu) to uruchomiła się aplikacja Uplay i pokazało się że mam grę dostępną na koncie i że kod został już użyty na tym koncie , a następnie zaczęło się pobieranie z neta zamiast instalować z płyty. :mad: Skoro płacę za grę i to nie mało to po to żeby mieć pewność iż zainstaluje się wszystko bez problemów z płyty, a nie jakieś chocki klocki.

Ubi-Lilpwnd
04-16-2018, 09:10 AM
Hej,
Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
Napewno wytłumaczą sytuację :)

krolikow12
04-21-2018, 02:38 PM
Witam
Mam to samo. Kupiłem wersję pudełkową pc bo mam słabe łącze. Gra pobiera się z internetu tylko i wyłącznie, płyty mogę sobie Wsadzić nie powiem gdzie. Nie pomaga wyłączenie internetu, wyjmowanie i wkładanie płyty milion razy. I nie jest to tylko dla pokazania postępu instalacji. Ciągle pokazuje komunikat o braku internetu kiedy próbuje bez połączenia zainstalować z płyty,nawet w trybie offline próbowałem, gra się nie instaluje. Oczywiście jest sobota, infolinia wyłączona, wiadomości też nie ma co wysyłać bo i tak odpowiedz będzie w poniedziałek. Wielki minus dla Ubisoftu za takie coś.
A i jeszcze mam pytanie. Po co sprzedajecie wersję pudełkową skoro i tak grę trzeba pobrać? Szkoda kasy na produkcję. I nerwów klientów. Oby gra była dobra.
Pozdrawiam.

Ubi-Lilpwnd
04-23-2018, 09:41 AM
Witam,

Od dnia premiery zostało opublikowanych pare aktualizacji do gry, które nie są na płytach, dlatego musisz je pobierać i nie masz możliwości zainstalowania ich z płyt.

kompex123
11-27-2020, 06:19 PM
hejka nie wiem jak pobrać farcry 5 i jak trzeba pilnować płyt