PDA

View Full Version : Ban za strzelanie

GoldHussar
04-21-2018, 03:38 PM
A więc krótka wersja:
Dostałem bana za wychodzenie z gry/brak aktywności podczas gdy miałem już strzelać przeciwnikowi w głowę.

Długa wersja:

Gram sobie na konsulacie, fuzem w ataku oczywiście używam swoich ładunków kasetowych, rozwalam drewno z umocnionej podłogi i w momencie gdy mam już strzelać w ostatniego żywego przeciwnika, mute'a obydwoje patrzymy się na siebie mam już klikać aby wystrzelić... Bam, dostaję blokadę na 15minut za wychodzenie z gry/brak aktywności trzymając lewy przycisk myszki cały czas i patrząć z niedowierzaniem nie miałbym nic przeciwko gdyby nie fakt że:

1. Internet był w doskonałej formie
2. Gra miała przypisany więcej procesów niż powinna
3. Komputer zimny
4. Tylko ja jestem na internecie
5. Był to mecz rankingowy ostatnio z dziesięciu który byśmy wygrali

Prosiłbym o wyjaśnienie tej chorej pomyłki (chyba że cheat przeciwnika to rozumiem że nie macie nic wspólnego ale no)

Ubi-Lilpwnd
04-23-2018, 09:52 AM
Hej,
Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
Forum niestety nie jest miejscem do apelacji w sprawie przyznawanych banów. Jeśli potrzebujesz wyjaśnienia lub chesz odwołać się do danej decyzji, skontaktuj się proszę z działem technicznym.

GoldHussar
04-23-2018, 12:17 PM
Przepraszam jeśli tak zabrzmiało ale nie chodziło mi aktualnie o apelacje :"). Chciałem się tylko podzielić taką dziwną pomyłką i dowiedzieć czegoś więcej.

Dziękuję bardzo i pozdrawiam ^^