PDA

View Full Version : Konto zostało zablokowane

dR3.NAKURWIATOR
06-04-2016, 06:04 PM
Witam, od wczoraj nie mogę się zalogować na swoje konto w platformie uplay. Powodem tego jest zbyt duża liczba nieudanych prób zalogowań, gdzie komunikat otrzymałem dopiero po włączeniu komputera ( wcześniej logowanie było automatyczne, więc nie musiałem nigdy tego robić ). Próbowałem już kilkakrotnie zmieniać hasło i jedyny dostęp jaki mogę po tej czynności otrzymać to tutaj, platforma dalej nie działa. Dodam także, że nawet po wpisaniu błędnego loginu czy hasła, komunikat jest ten sam.

Napisałem już do supportu, lecz wolałem jeszcze zapytać tutaj. Może ktoś zna jakieś rozwiązanie na ten problem.

UBI-Zuzu
06-06-2016, 02:24 PM
Cześć EVO-dR3,

Jeśli to nie Ty próbowałeś się wieloktrotnie zalogować na konto, może to oznaczać, że ktoś próbował się włamać na Twoje konto - jeśli blokada trwa do teraz, daj mi znać, jaki jest Twój numer zgłoszenia, a poproszę, by zbadano sprawę i odezwano się do Ciebie.

Zuzu

dR3.NAKURWIATOR
06-09-2016, 09:05 PM
Konto bodajże w poniedziałek nagle się odblokowało, bądź razie odpowiedzi na swoje zgłoszenie i tak nie otrzymałem to postanowiłem zostawić sprawę.

Przed chwilą znów przy próbie uruchomienia uplay doznałem problem, praktycznie podobnie chwilę później po starcie komputera. Tak, więc nie możliwe abym się w jakikolwiek sposób sam próbowałbym się zalogować. Wątpię, aby ktokolwiek próbował się włamać na moje konto, tym bardziej, że problem ostatnio nie był chwilowy a trwał kilka dni, mimo kilkukrotnych prób zmiany hasła. Dodam także, że przy próbie stworzenia nowego konta otrzymuje wiadomość, że utworzenie konta w tej chwili jest nie możliwe. Tak jak wcześniej, każde użycie jakichkolwiek innych danych kończy się komunikatem błędu, tak jakby problem siadł mi jakoś na IP ( wcześniej próbowałem z innego komputera i.. błąd ).

Numer zgłoszenia: 03349009

PS. O dziwo, zgłoszenie ma status zamknięte ale odpowiedzi nie widzę a zgłoszenie przekierowuję do nieistniejącej strony.

dR3.NAKURWIATOR
06-12-2016, 02:41 AM
Konto zostało odblokowane, pewnie tymczasowo.

CACTUSJACK___
10-21-2016, 10:43 PM
Witam. Mój kolega ma problem, ponieważ nie może się zalogować na swoje konto to piszę za niego. Jak chce się zalogować to pisze mojemu koledze że konto zostało czasowo zablokowany. Poprosił mnie żebym sprawdził czy mogę się zalogować i ja mogę się zalogować na jego koncie. Tak więc w czym tkwi problem ban-IP???
Link: https://images-eu.curseapp.net/61ee698f-afcd-478d-9a21-34de06bdd0d0/Beztytuu.png?height=240

UBI-Zuzu
10-24-2016, 11:37 AM
Cześć TBH_SLK, witaj na forum!

Taka blokada ma miejsce, jak komunikat mówi, po wielu nieudanych próbach logowania do konta. Taka blokada mija po godzinie. Jeśli to nie Twój kolega podjął te błędne próby logowania, a komunikat cały czas się utrzymuje mimo upływu czasu, doradź koledze pilny kontakt telefoniczny z naszym wsparciem technicznym (22 306 00 63) - może to oznaczać, że ktoś usiłuje włamać się na jego konto.

Zuzu

Buszaldor
06-27-2018, 05:03 PM
dostalem bana na 2 tyg. c*** wie za co. jak tego n ie ogarniecie to w sadzie mi gre oddacie

Ubi-Lilpwnd
06-28-2018, 08:49 AM
Hej Buszaldor,
Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
Oni będą w stanie sprawdzić sprawę i pomóc Ci jeśli będzie taka potrzeba.

S235JR_PL
03-28-2019, 07:41 PM
zalozylem weryfikacje 2 stopniowa nie wiem dlaczego ale przesylanie kodu działa beznadziejnie trwa codziennie około 30 minut ??????? po czym zablokowalo mnie z powodu zbyt wielu logowan ... masakra zmniecie to bo to irytujące i denerwujace siedze od godziny i czekam na odblokowanie gry za kotora zaplacilem 200 zl ????? beznadzieja....

Hamer0_o
08-13-2019, 04:47 PM
Zablokowano mi konto. Login i hasło były poprawne, ale kod z Authentitcatora jakimś cudem nie

African_Sheriff
09-10-2020, 07:44 PM
Nie moglem sie zalogowac do aplikacji uplay wiec zmienilem haslo lecz gdy probowalem sie zalogowalem ze zmienionym haslem to wyskoczylo mi powiadomienie ze moje konto jest tymczasowo zablokowane