PDA

View Full Version : Gra przestaje odpowiadać podczas ekranu ładowania kampanii Proszę o pomoc od roku!

Filip08912
05-31-2018, 07:15 PM
Witam, podczas wakacji w 2017r. zakupiłem grę Ghost Recon: Wildlands w Saturnie w jednej z Wrocławskich galerii. Już od prawie roku męczę się z problemem dotyczącym tej gry. Otóż kiedy chcę włączyć kampanię włącza się ekran ładowania, a chwilę później występuje brak odpowiedzi. Pisałem już do supportu, ale instrukcje, które od nich dostałem niestety mi nie pomogły. Usuwałem już temp, savey i inne pliki, które polecono mi usunąć oraz przed włączeniem gry zamykałem wszystkie działające aplikacje wraz z antywirusem. Niestety to także nie pomogło. Po rocznej męczarni mam dość i nie wiem już co robić. Tylko proszę nie piszcie, żebym skontaktował się z supportem, gdyż to nie pomaga. Błagam o pomoc kogoś kto może mi pomóc. :(:(:(

Ubi-Lilpwnd
06-01-2018, 08:41 AM
Hej,
Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

Filip08912
06-01-2018, 04:14 PM
Tak jak napisałem, robiłem to, lecz nic to nie dało

JonyFury
10-26-2018, 10:59 AM
Ja już kilkukrotnie pisałem o takim problemie gra się uruchamia synchronizuje zapis po czym wychodzi albo wieczne wczytuje się nic nie można zrobić na 2 komputerach to samo 0 pomocy jak napisze to się zaczyna zawsze tak samo
zweryfikuj pliki gry-robiłem setki razy
przeinstaluj grę-kilka razy
zainstaluj sterowniki-zawsze aktualizuje i mam najnowsze
przeinstaluj system-raz to zrobiłem
zmieniłem komputer i ciągle mam ten problem a oni ciągle starają dowieść ze to moja wina
najzabawniejsze ze to jedyna gra z która mam problem a mam kilka z ubi zainstalowane
wiec o co chodzi i produkt nie spełnia tego co było w opisie a za co zapłaciłem