PDA

View Full Version : The Division DELTA C-0-1302

THesEba.
06-10-2018, 06:26 PM
Witam

Kupiłem sobie The Division i coraz częściej otrzymuje error DELTA C-0-1302 oraz sama gra ma opóźnienia strzelam do ludzi oni otrzymują obrażenia po 1-2 sec. czasami nawet po 1 min. Czy jest to problem serwerów czy coś u mnie ? Poprzez stronę routera ustawiłem zaporę na minimum , wyłączyłem już ją w Win 10 oraz przez opcje Ethernetu ustawiłem porty które ktoś na filmiku na YouTube pokazał 8.8.8.8 i 8.8.4.4, aaa jeszcze sprawdzałem pliki.
Liczę na cud że teraz nie będzie problemu oraz na odpowiedź

Mam światłowód od orange i funboxa wiec porty są chyba niemożliwe do ustawienia

CoconutLipstick
06-10-2018, 07:25 PM
Hej,

Szkoda Twojego czasu i tak nic z tym nie zrobią. Dzisiaj rozgrywka jest niemożliwa. Delte i delta i delta. Żal, po prostu żenua!

Również posiadam światłowód od Orange. Rozmawiałam z nimi 2x. Od strony Orange jest ok, co potwierdza brak laga w innych grach. Ubisotft to po prostu banda złodziei i żenujących ludzi.

Nawet jeśli odpowie ktoś na Twój post to jedynie odeśle Cię do supportu, w którym będą Ci wmawiać, że problem jest u Ciebie.

THesEba.
06-10-2018, 08:06 PM
Wiesz ja mam ten problem ze i w Division mam DELTA ERRORY a w grze (gdzie się kopie piłke samochodami "RL") mam ciągle PACKET LOSSY dlatego mnie to niepokoi nic nie robiłem z internetem a jednak nagle mam problem w tych 2 grach

d_r_o_p
09-21-2019, 02:49 PM
Ktoś ma dziś problemy z grą DELTA C-0-1302 ?