PDA

View Full Version : Rozłączanie

unk4ss
06-09-2016, 06:47 AM
Witam

od jakiegoś czasu mam problem tego typu, że mniej więcej o stałej porze (0:30 naszego czasu) rozłącza mnie z grą i usługą Uplay. W tym samym czasie rozmowa na TS jest bez przerwy, w logach routera też niczego się nie doszukałem. Czy UBI ma jakieś logi, by sprawdzić przyczynę rozłączania konkretnego użytkownika ?

pozdrawiam

UBI-Zuzu
06-09-2016, 11:52 AM
Cześć unk4ss,

sprawdź proszę, czy reinstalacja klienta Uplay i zmiana hasła nie pomoże na ten problem.

Zuzu

unk4ss
06-18-2016, 02:35 PM
Reinstalacja nie pomogła, kontakt z dostawcą internetu też nie. Niemniej problem rozwiązałem (chyba) i znajdował się u mnie. Otóż na IP w sieci wewnętrznej z końcówką .103 siedzi u mnie drukarka. Nie wiedzieć czemu, komórka wbijała mi się na ten sam IP (z końcówką .103) i powodowała konflikt w sieci. Nie wiem, czemu akurat o 0.30 Uplayowi czy też mojemu kompowi..albo routerowi :) przypominało się, że trzeba by z tego powodu zerwać połączenie z serwerami. Niemniej po usunięciu konfliktu problem póki co nie wystąpił.

Napisałem, bo może część problemów z dołączaniem ma podobne źródło ?

UBI-Zuzu
06-20-2016, 09:59 AM
Cześć unk4ss,

bardzo cieszę się, że udało Ci się rozwiązać problem! Dziękuję za podzielenie się rozwiązaniem - prześlę je do zespołu technicznego, jak również może pomoże ono innym użytkownikom forum :)

Ponieważ problem został rozwiązany, temat zamykam.

Zuzu