PDA

View Full Version : Starter Edition i brak postaci z darmowego weekendu

oli9720
06-09-2016, 03:21 PM
Witam

2 dni temu kupiłem Starter Edition i myślałem że postaci które kupiłem w darmowym weekendzie będą też odblokowane gdyż miałem ten sam poziom co udało mi się wtedy zdobyć (wydałem na nie punkty i nie dostałem postaci ani zwrotu punktów za zakupienie ich :( ). Czy jest szansa na dostanie zwrotu punktów ?

Proszę o odpowiedź

KubaTheBest
06-09-2016, 05:00 PM
Jak twierdzi Its_Epi, deweloper R6:Siege na Reddit'cie: po odblokowaniu Operatora gra powinna oddać Ci wydany na niego Renown a kupione dodatki do broni być już odblokowane.

Niestety są jednak osoby, które zgłaszają, że nie otrzymały wydanych Renown.

Komentarz od Its_Epi: https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/4m8pq6/if_i_buy_the_new_cheap_version_will_my_operators/d3tjd1o

oli9720
06-09-2016, 05:54 PM
Tak jak mówisz dodatki są odblokowane (dostałem Ash i miała to co wcześniej) lecz niestety Renown miałem tyle samo co jak skończyłem czyli 500 a postaci miałem kupionych z 10.

KipperN7
06-09-2016, 06:38 PM
Mam ten sam problem, po zakupie starter edition zakupiłem całe FBI SWAT, dodatki do broni zostały i teoretycznie powinienem dostać 5000 ( 500 + 1000 + 1500 + 2000 ) zwrotu punktów rozgłosu , niestety po zakupie nie otrzymałem zwrotu punktów rozgłosu.

KubaTheBest
06-09-2016, 07:55 PM
Zawsze można spróbować zgłosić to pomocy technicznej - może uda im się coś zrobić.
Szczególnie polecam zgłaszanie problemów przez Amerykańską wersję supportu - mają funkcję chatu i istnieje szansa, że pracownik rozwiąże wam sprawę od ręki.

Sojur
06-13-2016, 03:10 PM
Zawsze można spróbować zgłosić to pomocy technicznej - może uda im się coś zrobić.
Szczególnie polecam zgłaszanie problemów przez Amerykańską wersję supportu - mają funkcję chatu i istnieje szansa, że pracownik rozwiąże wam sprawę od ręki.

Amerykańska pomoc techniczna odsyła to Europejskiej - nawet jak wybierzesz Live Chat jako środek komunikacji.