PDA

View Full Version : Denerwujący problem

MrSnookerwot
07-18-2018, 11:37 PM
Witam, od jakiegoś czasu mam niewielki, nieistotny, ale jakże rażący mnie (jako estetę) problem. Mianowicie chodzi o personalizację. Dokładniej gdy mamy nowy przedmiot (lub emblemat czy kolor) przy postaci, która go dostała, wyświetla się taki mały wykrzyknik. Jest to fajne bo wiemy, że wpadło coś nowego, jeśli przeoczymy. Ale jak nie mamy już nic nowego (w moim przypadku naramienniki) to już takie super nie jest. Zmieniałem już te naramienniki na inne, ulepszałem. Ba! nawet usunąłem i grałem na innych. A ten pulsujący mały pomarańczowy czort (wykrzyknik) nadal tam jest! Jakieś pomysły żeby to cholerstwo w końcu zniknęło, bo co wchodzę w personalizację to razi moje oczy. Z góry dziękuję za pomoc.

wicek3d
07-19-2018, 10:54 AM
Siema MrSnookerwot - możliwe, że masz jeszcze jakieś kolory albo dekoracje pancerza, które są "nowe" i stąd bierze się ten wykrzyknik ;)

Natomiast w opcjach gry, w zakładce interfejsu bodajże, widziałem możliwość wyłączenia wszelkich znaczników "nowości".

Spróbuj to przestawić - powinno pomóc ;}

Osobiście nauczyłem się to ignorować ;}

MrSnookerwot
07-19-2018, 03:39 PM
Niemożliwe, że kolory czy coś innego mam, bo wykrzykniczek wyświetla się bezpośrednio na ramionach.
A o wyłączeniu znaczników nie wiedziałem, dzięki wielkie, zaraz to włączam :D

wicek3d
07-19-2018, 04:45 PM
ah, jeśli bezpośrednio na ramionach to faktycznie nie kolorki .. ;]

Mam nadzieję, że znajdziesz ten wyłącznik i Ci pomoże