PDA

View Full Version : Rekrutacja do ekipy/klanu

Yarosurafu
07-20-2018, 07:52 PM
Cześć,

Mam na imię Jarek, rocznik 89.

Wychodzę z inicjatywą założenia klanu w The Crew 2. Wiem, że w grze nie ma takiego systemu (w chwili obecnej), jednak np. Discord trochę to rekompensuje.
Klan, patrząc przyszłościowo, ma celować mocno w pvp. Później w kwestie esportowe. Nie oznacza to jednak ściskania pośladków każdego dnia i robienia z siebie zwykłej maszyny. W klanie, ma zostać przede wszystkim utworzona rodzina, szanujących się wzajemnie osób. Mamy się dobrze bawić, wygłupiać, wzajemnie pomagać sobie w szlifowaniu swoich umiejętności.

Serwer Discord'a, utworzyłem, zrobiłem co mogłem w przeciągu godziny czasu. Wcześniej nie miałem jakiegokolwiek doświadczenia z tym programem. Z racji tego, pozostało jeszcze wiele do zrobienia. Jednak jakiekolwiek decyzje modernizujące serwer i jego strukturę, zostaną podjęte głosem całego klanu.

Sam pracuję normalnie od poniedziałku do piątku, po 8 godzin dziennie. Również, w co drugą sobotę.
Jestem w związku, jednak jeszcze nie zaobrączkowany xd

Mój przewidywalny unormowany czas gry w klanie: Od poniedziałku do niedzieli, od 19:00/20:00 do 22:00/23:00 - minus jeden wieczór pomiędzy pon-pt, kiedy mnie nie będzie.
Oczywiście będą od tego wyjątki. Nie jest wykluczone, że w weekendy będę pojawiał się również w innych dodatkowych godzinach.

Wymagany wiek członków klanu to 15+, o ile dana osoba jest ogarnięta jeżeli chodzi o dojrzałość zachowawczą.
Ważne: Każdy członek klanu ma posiadać działający mikrofon. Discord będzie miał zastosowanie prawie wyłącznie do samej komunikacji głosowej. Taka w klanie będzie wymagana.

Chętne osoby na stworzenie czegoś dużego i przyszłościowego w The Crew 2, pokładające nadzieje i wierzące w wielki sukces tej gry oraz szukające przyjaciół/rodziny, niech dodadzą mnie na UPlay'u. Po tym gdy zaakceptuję zaproszenie, niech napiszą do mnie w sprawie klanu.
Poprzez UPlay'a odbędzie się wstępna rozmowa, jak i zostanie podany link do serwera discorda.

Mój nick: Jayce_LL

Nazwa klanu: Lightning League
Nie oddam tej nazwy, ponieważ to takie moje małe marzenie z dzieciństwa ;d

Proszę o nie odpowiadanie w komentarzach pod tym postem.
Osoby które nie są zainteresowane, niech przejdą dalej.
Osoby zainteresowane, jak już wspomniałem wyżej, proszę o kontakt poprzez UPlay'a.

Do usłyszenia ;)