PDA

View Full Version : Mercedes i Harley Przedpremierowe czy dostępne

M1chALSK12
07-22-2018, 04:45 PM
Cześć wszystkim

W czasie grania zorientowałem się że pojazdy Harley Davidson oraz Mercedes C63 Touring Car 2016 dostępne są tylko dla osób które zakupiły przedpremierową grę. Ale zauważyłem też że obok informacji o dostępności tych pojazdów znajduje się licznik dni, który maleje tzn. dnia 14.07 widniał napis 11 dn, a 15.07 już 10 dn.
Czy to oznacza że pojazdy te będą dostępne po upływie tego okresu dla wszystkich, czy zostaną usunięte z gry i pozostaną w użyciu tylko dla właścicieli egzemplarzu przedpremierowego gry?
Nie ogarniam tych przedpremierowych dodatków i nie śledziłem zbytnio ogłoszeń na temat gry więc pytam.
Dzięki za odpowiedź i czekam na was w grze.
Pisać kto i kiedy

Ubi-Lilpwnd
07-23-2018, 10:18 AM
Hej,
Czy mógłbyś podzielić się screenshotem tego licznika? :) Oraz informacją na jakiej platformie grasz z jaką edycją gry. W ten sposób będzie mi łatwiej zdobyć informacje na ten temat.

M1chALSK12
07-23-2018, 05:03 PM
Gram na PC, korzystając ze Steama.
Link do zdjęcia: https://zapodaj.net/5b8fe51812832.jpg.html
Chodzi o cyfrę na końcu napisu: "Zamów przed premierą wczesny dostęp 1DN."
Od momentu jak kupiłem grę (po premierze) to z 12 dn (kiedy zauważyłem) spadało codziennie o 1, aż do dziś kiedy jest 1 dn.
Chodzi mi tylko o to czy samochód mercedes i Harley, z którym jest taka sama sytuacja będą dostępne dla wszystkich czy nie?

Ubi-Lilpwnd
07-24-2018, 01:15 PM
Mam już odpowiedź!

Tak, był/jest to licznik odliczający czas na to kiedy te pojazdy będą dostępne dla wszystkich graczy :)

Daj znać czy licznik zniknie po jutrzejszej aktualizacji!

M1chALSK12
07-26-2018, 02:04 PM
Auto dostępne, licznik zniknął. Także zajebista gra bo już myślałem że dostępne te pojazdy tylko dla niektórych tak jak w Forzy.

Ubi-Lilpwnd
07-26-2018, 02:14 PM
No to super! :D Miłych wyścigów!