PDA

View Full Version : Nagrody z Twicha

Piotrollo
08-06-2018, 08:27 PM
Dzień dobry

Potrzebuję pomocy przy odebraniu(przekazaniu) nagród za oglądanie ostatniej transmisji For Honor z okazji nowego sezonu, otrzymałem na konto twitch 2 dropsy,
przed transmisją połączyłem moje konto twitch z kontem UBI. Chciałbym powyższe dropsy aby znalazły się na moim głównym koncie na PS4

Dziękuję za pomoc.

wicek3d
08-07-2018, 06:44 AM
O dobre pytanie.
Przydałoby się, żeby konto na uPlay było między-platformowe - na PS4 mam The Division ale nie mam do niego dostępu na PC :x

Ułatwiłoby też własnie realizację dropów z Twitcha

Pytanie do MODów ;] Czy jest w planach takie scalenie ? :}

Ubi-Lilpwnd
08-07-2018, 09:02 AM
Hej Piotrollo,
Czy dobrze rozumiem twoją sytuację?
Posiadasz For Honor na dwóch platformach PC oraz PS4, konto Uplay jest połączone z Twitch i chciałbyś aby dropy były dodane do gry na PS4?

Nie ma planów na scalenie kont w ten sposób. Jeśli grę zakupiłeś na platformie PS4 nie będzie możliwości używania jej na platformie PC...

Piotrollo
08-07-2018, 11:51 AM
Gram tylko i wyłącznie na ps4, Konto Ubisoft (ubisoft club) mam połączone/scalone na ps4,

Na PC Uplay mam zainstalowany, dodałem darmową wersje for honor na PC.

Wiem, że nie mogę połączyć tych kont, ani grać na pc w wersję z konta z ps4

Chcę tylko aby dropsy z twitcha zostały dodane do mojego konta z grą na ps4 bo tylko na tym gram od premiery. Na moim koncie ubisoft mam połączoną platforme PS4.
Pytanie jak to zrobić

Ubi-Lilpwnd
08-07-2018, 01:18 PM
Hej,
Wszystkie informacje na ten temat były dostępne na stronie głównej For Honor pod tym adresem - https://forhonor.ubisoft.com/game/pl-pl/news-community/detail.aspx?c=tcm:160-331432-16&ct=tcm:160-76770-32
Czy wykonałeś te same kroki w celu otrzymania dropów?

Piotrollo
08-07-2018, 09:39 PM
Oczywiście wykonałem wszystkie polecenia zgodnie z instrukcją na stronie

Dropsy nadal widnieją na moim koncie twitch a nagród w grze nie otrzymałem :(

Ubi-Lilpwnd
08-08-2018, 08:47 AM
Hej,
W takim razie skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.