PDA

View Full Version : Starter Edition --> Standard Edition

Maras_17
08-15-2018, 03:51 AM
Kupiłem R6 Starter Edition przez steama ale chcę mimo wszystko zakupić Standard Edition i steam blokuje i taką możliwość a czas jaki muszę poświęcić na odblokowanie operatorów jest zdecydowanie zbyt długi Starter Edition kosztuje 59,90zł a Standard Edition 159,90zł czy nie wystarczy dopłacić tylko 100 zł by uleprzyć do Standard Edition?

Jezzzzzah
08-15-2018, 08:34 AM
Pozwolę sobie wyręczyć p. adm.

NIE - nie wystarczy dopłacić. Widziały gały co brały. Pozostaje tylko zakup nowej wersji. A w przyszłości zanim kupisz jakąś wersję poczytaj o niej w necie (wujek google podpowie).

unk4ss
08-15-2018, 05:36 PM
Ja podpowiem więcej - szkoda kasy na dopłatę. Podstawowi operatorzy na początek wystarczą; tylko grać, zbierać kasę (można robić wyzwania, żeby szybciej szło). No chyba że musisz JUŻ mieć wszystkich ze wszystkimi broniami i pierdyliardami skórek... Ja mimo że mam ponad 200k kasy nie mam chyba z 6 ostatnich operatorów odblokowanych; na ataku gram operatorem podstawowym, a na obronie albo z dodatku, albo podstawowym. Jeśli tylko nie musisz grać rekrutem (który też swój power ma) to IMO nie warto. A jeśli uważasz inaczej.. cóż, patrz post wyżej :)

Martwy_Piksel
08-17-2018, 01:25 PM
Ja z rok temu kupiłem Startera przez Uplay za 24 zeta na free weekendzie i za punkty i teraz dokupiłem Standard Advanced też przez Uplay za 64 zeta na free weekendzie i za punkty. Nie usunęło mi kredytów, rozgłosu i operatorów zrobionych na starterze tylko dodało brakujących podstawowych oraz kredyty i jakieś paczki.

MrDo_
08-29-2018, 09:13 AM
To jak idzie czy nie bo już nie rozumiem a też chciałbym zmienić starter edition na standard edition

Ubi-Lilpwnd
08-29-2018, 09:48 AM
Hej,
Jeśli posiadasz Starter Edition, możesz zakupić Standard Edition. W efekcie wszystko co posiadasz na koncie (kredyty, operatorzy itd.) zostaną ORAZ otrzymasz dodatkowe rzeczy, które wchodzą w skład Standard Edition.