PDA

View Full Version : Problem z ustawieniem rozdzielczości i odświeżania

Vnonim
09-08-2018, 06:53 AM
Od wczoraj mam dziwny problem gdy próbuję zmienić rozdzielczość i jak później zauważyłem także częstotliwość odświeżania. Po ustawieniu jakiejkolwiek innej rozdzielczości lub Hz i zaakceptowaniu zmian przez ułamek sekundy widzę potwierdzenie ale na tak krótki czas, że nikt nie zdążyłby kliknąć po czym robi się na ok. 5 sek czarny ekran i ustawienia wracają do poprzednich. Wcześniej wszystko działało bez problemu. Szczerze nie pamiętam co od tamtego momentu zmieniałem ale próbowałem już wszystkiego i nie mam pojęcia czym to może być spowodowane dlatego też właśnie napisałem tutaj.
Dodam jeszcze, że wszystkie sterowniki mam aktualne.
Z góry dziękuję! :)

Vnonim
09-09-2018, 10:58 AM
Naprawdę nikt nie pomoże?

szp1la
09-15-2018, 07:15 PM
Miałem ten sam problem wejdź w documenty/my game/rainbow six siege/... i znajdź plik GameSetting.ini i ustaw sobie manualnie mi pomogło

Vnonim
09-15-2018, 08:43 PM
Wiem, już to robiłem i faktycznie pomaga ale jednak chciałbym wiedzieć czym to jest spowodowane, aby to naprawić.

szp1la
09-16-2018, 04:22 AM
Ciężko mi tak naprawdę powiedzieć mi się tak stało po aktualizacji do operacji Grim Sky. A jak masz kartę graficzna?

Ubi-Lilpwnd
09-18-2018, 10:17 AM
Hej,
Tak, ten problem jest w tym momecie znany i ekipa odpowiedzialna za grę już stara się go rozwiązać.
W tym momencie najlepszym fixem jest ten podany przez szp1la. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale w tym momencie jedyne :(

szp1la
09-19-2018, 06:48 PM
Dzisiejsza aktualizacja naprawiła już ten błąd temat do zamknięcia ;)