PDA

View Full Version : Dołączanie do rozpoczętych meczów

Gronek31
09-12-2018, 10:23 PM
W dalszym ciągu nie ma opcji w ustawieniach aby zaznaczyć, że nie chcę dołączać do rozpoczętych meczów podczas szukania rozgrywki swobodnej czy tak trudno to zrozumieć, że taka gra nie ma sensu. Cały czas wrzuca mnie do rozpoczętych meczy gdy gram sam. W dodatku zamiast zrobić taką opcje to wy poszliście w jeszcze gorszą stronę i zrobiliście nawet specjalne cutscenki, że właśnie dołączam do rozpoczętego meczu.
Naprawdę mam już dosyć pisania tu czegokolwiek bo tu jak grochem o ścianę.
Róbcie tak dalej na pewno przyciągniecie sobie takimi zagrywkami więcej graczy.
Jak ktoś opuszcza swobodną w trakcie to jego sprawa, ale ja nie muszę tracić czas i nerwy przez to, że muszę zająć jego miejsce.
Wprowadźcie kary za porzucenie swobodnego meczu tak jak i na rankedzie to się nauczą i przestaną, a najlepiej kara w postaci zabrania np 1000 pkt rozgłosu oj wtedy to już chyba nikt by nie opuścił meczu

Jezzzzzah
09-13-2018, 07:31 AM
Gronek, co Ty! Dla Ubi liczy się Proliga i wszystko podporządkowują pod nią. Nas szaraczków mają tam gdzie słońce nie dochodzi. Ile razy już tu pisałem o tym dołączaniu... ech.
Tak samo jak nie rozumiem DLACZEGO w meczach rankingowych jest ograniczona pula map (12) Powinny być wszystkie. Jeżeli ktoś chce grać to co grają na ESL to stworzyć tryb ESL i tam dać tylko te konkretne mapy plus dokładnie te same warunki grania. Problem do stworzenia ŻADNY - wystarczy kolejna zakładka w menu i CHĘCI.

unk4ss
09-13-2018, 02:45 PM
Przepraszam Państwa, w dziale gier komputerowych towar CHĘCI został wyprzedany w 1991 roku.... ;)

Jestem za karaniem graczy wychodzących w trakcie rozgrywki. Dlatego założyłem tema Poszukiwany/poszukiwana - bo dość mam małolatów którzy wychodzą w czasie gry, a ja w ciągu jednego swobodnego meczu mam kilkukrotną rotację współgraczy

Jezzzzzah
09-14-2018, 09:16 AM
Tak zwolnijcie z tym karaniem. NAJPIERW niech dostosują dobieranie graczy. Nie mam ochoty grać przeciwko platynom czy diamentom. A często trafiam na diamenty na drużynie przeciwnej.

unk4ss
09-14-2018, 04:48 PM
rozumiem że wolisz grać przeciw platynom we dwóch zamiast w pięciu ? :P
jedno nie wyklucza drugiego.