PDA

View Full Version : Propozycja nowego trybu

Archi131313
09-14-2018, 02:27 PM
Witam szanowne grono graczy i pracowników nad grą. Za przyzwoleniem chciałbym zgłosić nowy tryb gry przy następnej aktualizacji. Oprócz terrohunt i innych trybów jstem za wprowadzeniem trybu gry jaki wystepował zaraz po becie (w wersji finalnej) Sami dawni operatorzy! Tylko o to mi chodzi. Szczerze lekka przesada z ilością tych operatorów. Wiem że jest to sprzeczne z polityką przepustek sezonowych, ale jako że od początku kupuje sezonowe przepustki, chciałbym aby w/w tryb powstał. Podstawowi operatorzy. Jakoś kiedyś jak było ich mniej grało mi się o wiele lepiej. Oczywiście tryb gry byłby dobrowolny, ale podejrzewam, że wielu byłoby chętnych co wy na to? Gracze jesteście za? Pracownicy myślicie, że jest to do zrobienia? Petycja jakaś czy coś? :) Pozdrawiam

unk4ss
09-14-2018, 04:52 PM
O ile granie podstawowymi operatorami uważam za dobry pomysł, o tyle dalsze dzielenie społeczności (teraz jest podział casual/ranked) uważam za chybiony pomysł. Cofając się myślą wstecz jestem zdania, że gdyby co sezon dodawali jednego operatora i dwie mapy - wyszłoby to grze tylko na dobre... Tak samo zresztą jak poprawa rażących błędów a nie skupianie się na pierdołach ;)

Archi131313
09-14-2018, 05:36 PM
Cieszy mnie to słowo poparcia:) A z ciekawości jaki inny podział proponujesz? Pisz, może mój watek będzie wzorcem dla załogi :) Ja szczerze powiem raz rozegrałem rankeda, i mam fajny wpis....1 zabity i jedna wygrana:) symbolicznie zakończyłem:) Po 1 nie gram rankingów, bo zwyczajnie nie mam ekipy, a tylko tak wyobrażam sobie granie rankingowe mecze..Druga sprawa to że gram okazjonalnie i nie jestem specjalnie nastawiony na wynik a zabawę:) dziś np miałem sytuację, gdzie gość nowym operatorem, clash wyszedł i prowadził mnie z drugim tarczownikiem (montagne) przez całą mapę "wybrzeże" wyczerpywał skila i i tak nie mogłem go dojść:) dopiero markowałem ucieczkę i się wystawił pod strzał:) reszta ekipy wybiła się w pień nie patrząc na nas:) Takie akcje mnie kręcą:) Tak samo jak mecze gdzie wybijanie się jest stopniowe, a potem 1 na 1....coś pięknego....i nie ważne czy wygram czy przegram na koniec rundy pikawa bije jak szalona:) Za to kocham tę grę....oszuści i inne pierdoły zwyczajnie nie wiedzą co tracą, ale niestety takie mecze na casualach to rzadkość:( Na koniec dodam, że rozwiązanie jeden operator plus 2 mapy byłoby zbawienne dla graczy. Mnie przeraża ilość operatorów! A zwłaszcza ich brak realizmu....kiedyś jeszcze było ok, ale teraz to śmiech na sali! Do tego poprawność i jak patrzę na czarnoskórą operatorkę i jej projekt postaci to się zastanawiam czy to jest pstryczek w nos? czy jak? to samo miałem z polskimi operatorami. Ja jestem za tym trybem i to bardzo!