PDA

View Full Version : Assassin's Creed 3 - skaczący obraz i brak kontroli nad postacią

Marcus1939
10-13-2018, 04:07 PM
Witam, mam problem z AC3, od razu po uruchomieniu gry zaczynają się problemy czyli całe menu ciągle się przechyla to w jedną to w drugą ale z tym sobie radzę zmieniając na chwilę rozdzielczość z 1920x1080 na jakąkolwiek inną ale niestety we właściwej grze to już nie działa. Na początku dało się grać aż do fragmentu na statku zaczęło się od braku kontroli nad postacią czyli zaczęła się ona kręcić to w prawo to w lewo i nie mogłem iść do przodu tylko po kole po chwili ustało i podczas dialogów znowu obraz zaczął się przechylać więc jak gdzieś już poszukałem na różnych forach pozmieniałem ustawienia i wreszcie wygładzanie krawędzi z najwyższych na wysokie uratowało sytuację, niestety tylko na chwilę bo wystarczyło wejść na pokład i woda była cała biała tylko od czasu do czasu pojawiała się właściwa tekstura. Następne problemy po zejściu na ląd, postać wciąż krąży wokół własnej osi obraz się telepie i ogólna lipa jedyne co powstrzymuje to to jest włączenie "wzroku orła" wtedy wszystko chodzi jak powinno, w zamkniętych pomieszczeniach również wszystko działa normalnie. Czy ktoś wie o co może chodzić? Zaznaczę że wszystkie inne części do Black Flag działają normalnie na maksymalnych detalach, reszty jeszcze nie sprawdziłem.
Specyfikacja mojego sprzętu:
grafika: GeForce GTX 770 2GB
procesor: Intel Core i5-4570 3,2GHz
ram: 8GB
windows 7

Oczywiście sterowniki karty zaktualizowane, sprawdzałem weryfikacje plików na Uplay i nic nie wykryło. Serio nie wiem co robić z tym.