PDA

View Full Version : Ktos loguje sie na moje konto i gra podczas mojej nieobecności.

Kovacs.Takeshi
10-19-2018, 09:10 AM
Jak w tytule.
Straciłem dostęp do konta pocztowego na które założyłem UPLAY więc nie mogę zmienić hasła czy też maila. Podczas mojej nieobecności rusek gra sobie w siegie.
Ticket i telefony nie pomogły, mam wysłać potwierdzenie zakupu dwóch gier gdzie wszystko jest na mailu który straciłem.
Numer zgłoszenia 07170603
Nie mam pojęcia co jeszcze mógłbym zrobić aby odzyskac konto w które wsadziłem sporo pieniędzy, mam wrażenie że jestem olewany. Zaproponowano mi tylko jeden sposób bez żadnych alternatyw.

Ubi-Lilpwnd
10-19-2018, 09:49 AM
Hej,
Czy posiadasz wersje pudełkowa jakieś gry, która dodałeś do konta Uplay? Jeśli tak, to zrób zdjecia pudełka i kodów, które były w pudełku jako dowód zakupu i podeślij jeszcze raz do obsługi.
Jeszcze jedynm rozwiązaniem może być dowód zakupu gry, jeśli zakupiłeś w jakimś innym sklepie online. Prawdopodbnie będziesz mógł znaleźć dowód zakupu na takiej stronie
(nawet bez dostępu do emaila).

Kovacs.Takeshi
10-19-2018, 10:04 AM
Mam potwierdzenie zakupu gry The Division, wysłałem jako załącznik, mój problem dalej wisi jako nierozwiązany.

Ubi-Lilpwnd
10-19-2018, 10:40 AM
Możliwe, że obsługa ma w tym momencie dużo zgłoszeń :( Jeśli załączyłeś ten dowód, napewno problem będzie rozwiązany.