PDA

View Full Version : Nowe ulepszenia broni i zbroi - do czego to ma być, do większego zarobku UBISOFTU

DumaWLKP89
10-26-2018, 07:04 PM
Do czego mają służyć te nowe ulepszenia przecież i tak czy mam broń i zbroje na poziomie domyślnym czy na 30 to i tak siła ciosów czy tracenie energii jest taka sama ;)
To kolejny taki nowy bajer więcej ulepszeń większy zarobek ubijsoftu, nakręcają jak się da :p
Nie wspomnę o tak dużej aktualizacji i po co to jak się nie ma wykupionego dodatku to i tak nowych postaci nawet zakupić nie można, tylko strata czasu pobierając ponad 30 giga, kpina totalna, cyrk na kółkach, a grafika nie wiem czy lepsza, na pewno nie postaci i zbroi, bo są ostro niektóre pokaleczone i wyglądają o wiele gorzej.

wicek3d
10-27-2018, 08:00 PM
Wybacz, ale nie wiesz o czym mówisz. Ten wpis to czysty negatyw, byle było Ź L E :/

Skrzymir
10-30-2018, 10:44 AM
Nie, wcale nie wie o czym mówi. To, że przerobili wszystkie legendarne i heroiczne sety na gów** z dwoma perkami nie współdziałającymi, po to, żebyśmy specjalnie musieli zdobywać i ulepszać wszystko od nowa (jak ktoś miał ulepszony refined gear do maksimum, to musi teraz szukać nowego i wydać 20k, żeby go ulepszyć) nie jest wcale oczywiste -- dla bezmózgich Januszów.
Setki postów na angielskim forum też nie mają pojęcia.

wicek3d
10-31-2018, 08:31 AM
Nowy system perków został wprowadzony przede wszystkim po to, aby nowi gracze ni byli miażdżeni w rozgrywkach 4v4.
Postów z krzykami o brak balansu, chujowym matchmakingu, o tym, że nowi gracze nie mają szans z ludźmi o wyższych reputacjach (własnie z powodu na sprzęt) były już niezliczone ilości.
Ludzie sie bulwersowali, byli źli i złorzeczyli na ubisoft.

Więc to zmienili na system, który nie utrudnia zycia nowym graczom i ogólnie postaciom na niższych poziomach.
I co się stało?

Ludzie podnoszą bulwers bo perki, bo znowu trzeba budowac, bo trzeba stal znowu, bo chcą zeby kupowac pakiety stali, ubisoft złodzieje, okradajo, grażyna dzwoń na policje!

Cóż, ponownie słuszność ma powiedzenie: "wszystkim nie dogodzisz, choćbyś się zesrał".

Mówię, że nie wie o czym mówi - bo punktuje właśnie te elementy, które zgłaszane były przez nowych graczy jako trudność w rozgrywkach online.
Różnica w obrażeniach postaci na różnych poziomach reputacji, różnica regeneracji staminy(wytrzymałości), za szybkie ładowanie zemsty (i buildy pod zemste, które zmieniały postać w super bohatera :x ), albo brak możliwości zakupienia nowych postaci - co już w ogóle jest kompletną bzdurą. Co sezon było tak, że ludzie z przepustką mieli dostęp od razu, a reszta musiałą poczekać. Postacie są dostępne za 15k stali JAK CO SEZON!

Ilość to nie jakość - znalezienie setki ludzi, którzy teraz są zbulwersowani bo stracili swoje buildy, którymi miażdżyli mniejsze repki, to nie problem. Ale mój problem z tym zdaniem jest taki, że nie dodałeś linka do tych setek postów - to umniejsza rzetelności Twojej wypowiedzi.

Zanim się zbulwersujesz bardziej ZAZNACZAM, że piszę bez agresji, nie mam na celu udowodnić że ktokolwiek jest taki czy siaki - punktuję tu konkrety i chcę, żeby sprawy były traktowane sprawiedliwie. Bo zesrać się jest najłatwiej, ale wyrazić konkretnie negatywną opinię, w sposób cywilizowany i udokumentowany - to jakoś się ludziom nie chce robić :/

DumaWLKP89
11-01-2018, 01:07 AM
Nie, wcale nie wie o czym mówi. To, że przerobili wszystkie legendarne i heroiczne sety na gów** z dwoma perkami nie współdziałającymi, po to, żebyśmy specjalnie musieli zdobywać i ulepszać wszystko od nowa (jak ktoś miał ulepszony refined gear do maksimum, to musi teraz szukać nowego i wydać 20k, żeby go ulepszyć) nie jest wcale oczywiste -- dla bezmózgich Januszów.

Nie wiem ale ty mnie nazywasz januszem, januszami to są właśnie Ci co dają się robić i liżą tyłki nawet jak jest lipa a jest.
Właśnie to widać i miałem wiele na maksa zrobionych czy najlepszych to teraz przy nich tego nie ma jakiś śmiesznych ulepszeń dodatkowych
i jakieś uszlachetnianie kolejny tylko bajer, bo trochę porozbierałem i porobiłem i co jest tak samo jak było. Dlatego ukryli te statystyki by nie było widać co jaki element daję więcej a co zabiera na minus. Kolejna rzecz to mniejsza płatność za rozbieranie prawie chyba o mniejszą połowę a ulepszanie już nie takie mniejsze a kilku ulepszeń do jednego elementy nawet kilka razy większa. Tak samo wykupywanie XP cena się nie obniżyła ,a za rozbieranie mniej dają.
Więc tylko wszystko pod zarobek, nie wspomnę już o postaciach i zmianach ciosów czy stabilności trudności do pokonania a te nowe postacie
to chyba jakoś podkręcone dla nowych graczy lub Ci co płacą od razu to widać. Zagrałem dla przykładu tą Nuxia i robiłem ciągle ten sam unik i cios
i po pierwszej walce już widać, że jest coś nie tak bo mógł bym tak powtarzać setki razy i bot nie zrobi uniku czy nie zablokuję ciosu a przy innych postaciach za drugim czy trzecim razem jak powtarza się to samo, to nawet bot to wyczuję i zrobi unik czy zablokuję cios, a tym bardziej są teraz boty trudniejsze niektóre i to nawet lepsze jak normalni przeciwnicy tym bardziej w DeatchMatch w eliminacji. Nie wspomnę o grze z graczami w dominacji bo jak by mieli niektórzy z nowymi postaciami po wiele żyć i jak już ma paść to co kilka nawet sekund ładuję się zemsta a widać po reputacji ,że nie są to jacyś co długo grają, wiec jest nie tak bo już to pisali. Chyba, że już nowymi oszustwami, oszukują ale wątpię.