PDA

View Full Version : Po zalogowaniu na koncie Uplay widnieje 0 Poziom konta i 0 Punktów Uplay

qSH1EL3
11-06-2018, 06:46 PM
Witam

Postanowiłem się dzisiaj zalogować na konto aby sobie pograć i ku moim oczom ukazuje się 0 poziom Uplay i 0 Punktów Uplay gdy wcześniej miałem 39 poziom i ponad 900 punktów Uplay. Nasuwa się pytanie: Czyja to wina? Wiecie może co na to poradzić czy mam czekać i po jakimś czasie napisać po prostu do supportu? Dodam że przed włączeniem Uplaya zrobiła mi się aktualizacja. Próbowałem się przelogować i przeinstalować ale nie przyniosło to żadnego skutku. Dzięki za wszelką pomoc.

Ubi-Lilpwnd
11-07-2018, 10:01 AM
Hej,
Problem powinien być już rozwiązany wraz z aktualizacją, która została wczoraj przprowadzona.
Jeśli nadal ten problem występuje skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

PACONTP
04-01-2020, 05:36 PM
ledwo wchodzę na moję konto uplay i widze zerowy lvl i zero punktów miałem 11 lvl!!! ludzie

WieslawTasiemie
07-08-2020, 06:01 PM
Ten sam problem.
Mógłbym kogoś prosić o wytłumaczenie tegóż incydentu?
Wina może leżeć po mojej stronie czy jest to problem Ubisoftu?

ContrayaPL
10-13-2020, 06:07 PM
Mam podobny problem po przewie technicznej co dziś była. Przywrócili wam wasze poziomyi units points ?

Marki_Real
02-02-2021, 11:24 PM
Moje gry zostały usunięte z biblioteki m.in. Far Cry 3. Zakupiłem je przez UPLAY. Mam konto od 6 lat. Usunęliście mi mój lvl i osiągnięcia. PROSZĘ O POMOC.
Istnieją dwa konta podpięte pod mój email. POD JEDEN, TEN SAM EMAIL. Jak to możliwe?