PDA

View Full Version : Blokada Czasowa ?!., "Nie zaliczyła egzaminy."

VandalL.
12-05-2018, 07:59 PM
Witam , jestem VandalL.

Postanowiłem dzisiaj poruszyć temat jednej z blokad czasowych konta. :cool:

Jak wszyscy wiemy istnieje lista pewnych SŁÓW za które dostaje się blokadę czasową , cytuje przykłady :

N i g g e r
N i g g a
N i b b a
N e g r o e
N i g l e r
N i g g a s o f t
N i q q a
N l G G E R
N | G G E R
N i g g a r d l y
N i g g o
n i g g l e t
N e g e r
N o g g e r
Nazi
S n i g g e r
S p i c / S p 1 c
C o o n
F a g g o t
F a g
F4g
F4ggot
f g t
P a k i
K i k e
C h i n k
V i a d o
Porchmonkey
Pinoy
N199ER
M O F
G y p s y
W e t b a c k
K o e n
Pogger
W h o r e

Chciałbym zauważyć , że na europejskich serwerach system ten nie zdaje egzaminu. Wręcz irytuje i wprawia w stan rezygnacji innych graczy.
Jak to nie działa? Przecież ludzie dostają bany. A no spokojnie, zaraz wytłumaczę dlaczego :cool:

Jak już wspomniałem o europejskich serwerach to wypadało by jako pierwsze wyjaśnić dlaczego właśnie one. Otóż wiadomo, iż w Europie występuje zróżnicowanie języków a co za tym idzie , posiadana wiedza posługiwania się językiem angielskim nie jest na tylko rozwinięta aby te wszystkie słowa "zakazane" znać i rozumieć . Mało tego, owe zróżnicowanie języków prowokuje sytuacje gdzie posługiwanie się językiem ojczystym np na czacie drużynowym może wywołać niepożądaną blokadę czasową. :p

Zapytacie się jak to ? Co on gada ? :confused:

Otóż napisanie jednego z synonimów słowa "paka" czyli "paki". :rolleyes:

Podaje przykład w zdaniu :cool::

"Nie mają paki" , "Potrzebowaliśmy paki" , "Gdzie był gość od paki" .

Powoduje blokadę czasową :o

Takich opcji jest dziesiątki , tyle że w każdym innym języku Europy których według Wikipedii oficjalnie jest 24. :cool:

Po za wszystkim osoba która chce użyć obraźliwego słowa, i tak to zrobi. Jak? Proste, wie to każdy :

np. "You are P_a_k_i --w-H*o*R*E"

A teraz żeby nie tracić waszego cennego czasu szybko wyjaśnię czym można to zastąpić :

"Cenzurą ***** " <-- Oto przykład a rozwiązaniem jest cenzura.
Macie jakieś inne rozwiązania którymi Ubisoft mógł by się posłóżyć?

Ubi-Lilpwnd
12-06-2018, 10:06 AM
Hej,

Edytowałam trochę twój post ;)

Jest to bardzo dobry temat. Cały system nadal jest w trakcie tworzenia. Ponieważ mamy wiele języków, wdrożenie wszystkich troszkę trwa :(
Totalnie rozumiem twój punkt widzenia i już przekazałam dalej, że musimy skupić się indywidualnie na podobieństwach takich jak w przypadku "paki".
Prawdopodobnie sytuacje jak ta mogą występować w innych językach, więc jest to warte głębszej analizy.