PDA

View Full Version : Kradzież konta?

TemetNosce20182
12-22-2018, 01:09 PM
Witam,od wczoraj nie mogłem zalogować się na swoim koncie Uplay,a jest małe prawdopodobieństwo na to że wpisuje hasło niepoprawnie gdyż miałem je zapisane na kartce a gdy próbowałem zmienić hasło nie dochodził do mnie żaden email który by mi to umożliwił,także nie wykluczam włamania na konto,zadzwoniłem na nr +48 22 306 00 63 gdzie poinstruowano mnie bym założył nowe konto ubisoft i wysłał 2 klucze z gier które posiadam na starym koncie co też zrobiłem ( tak się składa że miałem akurat tylko 2 gry,Far Cry Primal oraz Heroes 7 ) i otrzymałem email z informacją że zgłoszenie zostało przyjęte ,oczywiście mam świadomośc tego że muszę poczekać kilka dni,zwłaszcza teraz w okresie świątecznym ,mam tylko pytanie czy nie będzie problemem to że nowe konto założyłem z tego samego emaila z którego założyłem poprzednie konto? ma ono te samą nazwę,jedyna zmiana to dodana cyfra "2" na końcu,jak już wspomniałem wysłałem w załączniku oba klucze z gier które posiadam,mogę też w ramach dowodu dorzucić zrzut ekranu na którym widać że obie te gry mam zainstalowane na Uplay,z tym że nie mogę ich uruchomić a zwłaszcza teraz bo mogę się już zalogować wyłącznie na nowe konto z którego nie mam dostępu na zainstalowane gry (są podświetlone na szaro) ,przez pomyłkę swój problem zgłosiłem dwukrotnie a oto numery referencyjne które otrzymałem na pocztę 07604576 oraz 07604517,proszę o odpowiedź i z góry dziękuję