PDA

View Full Version : Dungeony, statystyki i klany

Amaa.
03-05-2019, 04:22 PM
Witam serdecznie,

Bardzo brak mi statystyk przy ukońeczniu misji ( dungeon ) w trybie normal , hard etc pod kątem zadane obrażenia, zabicia, zginiecia i leczenie tak jak to ma w przypadku dominacji czy tam konfliktu 4v4 gdzie wszystko jak na tacy jest podane, zapewnia to dodatkową rozrywkę i motywację, pogląd na to jak Twój zesół się spisał kto gra dobrze a kto musi jeszcze się szlifować jeśli gra builidem nastawionym na obrażenia, czy suport, a te osoby które się tym nie interesują naturalnie po prostu ignorują to.

Konflikt 4v4 to początek sceny esportowej, genialne posuniecie że jest podgląd na statystyki obrazenia etc wiadomo kto jak gra, i bardzo przydało by się rozbudować to o możwliwośc walki z innymi klanami, ligi, turnieje, tworzenie własnych lig itp.

Pozdrawiam

PADRESSO
05-13-2019, 07:25 PM
Dobry pomysł. Niestety obecny Konflikt jest tak słaby, że świeci pustkami. Jak źle trafisz z godziną, to i w 30 min nie znajdziesz meczu. Gra PVP jest też mocno ograniczona buildem, jest zero-jedynkowa. Albo nic nie robisz, albo ścinasz przeciwnika momentalnie.

Jak na e-sport, zbyt mało skilla wymaga rozgrywka PVP.
Może w 3.0 zostanie to zmienione.

W tym momencie nie dziwią mnie pełne serwery w Division 1 i puste w Division 2.
Pozdrawiam

Miro....
09-03-2019, 10:04 PM
Witam, przez pomyłkę wrzuciło mnie do klanu. Czy ktoś wie jak go opuścić?