PDA

View Full Version : The Division 2 - Znane usterki [Zaktualizowano 12.04]

Ubi-Lilpwnd
03-19-2019, 03:15 PM
[Stabilność] Użytkownicy komputerów PC o określonej konfiguracji sprzętowej/systemowej mogą doświadczać częstego zawieszania się gry.
Status: Wprowadzono niezbędne poprawki, trwają prace nad rozwiązaniem pozostałych problemów.

[Wydajność] Użytkownicy wszystkich platform mogą od czasu do czasu doświadczać znacznego spadku liczby klatek wyświetlanych na sekundę.
Status: Wprowadzono niezbędne poprawki, trwają prace nad rozwiązaniem pozostałych problemów.

[Postępy/Fabuła] Cel “Chroń Angelę Woods” pozostaje niezrealizowany, jeśli znajdująca się obok niej postać niezależna zostanie zabita bez uprzedniego wykrycia.
Status: Usterka zostanie usunięta w ramach najbliższej aktualizacji.
[Postępy/Fabuła] Gracze nie mogą ukończyć misji pobocznej “Protokół G.Phillipsa”.

[Interfejs użytkownika] Przycisk “Przejdź do mnie” w rankingu nie działa prawidłowo po przefiltrowaniu wg znajomych.
Status: Trwa analizowanie usterki.

[Postaci niezależne] Zachowania bojowe wrogich postaci niezależnych są w domyślny sposób błędnie ustawiane jako "agent o niskim poziomie zdrowia", co powoduje, że postaci niezależne w każdej sytuacji przypuszczają na ciebie frontalny atak.
Status: Trwa usuwanie usterki.
[Postaci niezależne] Zabite wrogie postaci niezależne mogą czasami zablokować się w pozycji wyprostowanej z rozłożonymi ramionami.

[Umiejętności] Ul - Ożywiacz może nie ożywiać, jeśli trwa akurat animacja aktywowania umiejętności lub działa ona w niespójny sposób.
Status: Wprowadzono niezbędne poprawki, trwają prace nad rozwiązaniem pozostałych problemów i wyeliminowaniu ich w ramach najbliższej aktualizacji.

[Rozgrywka] Gracze nie mogą tworzyć ulepszeń w warsztacie rzemieślniczym.
[Rozgrywka] Zasobniki Hien nie zmieniają położenia.
[Rozgrywka] Rekalibracja talentu Ucisk nie powoduje jego przeniesienia.
[Rozgrywka] Nie można śledzić realizacji wyróżnienia Nagroda Koguta.
[Rozgrywka] Nie można przejść przez drzwi na stacji metra Judiciary Square.

[Uzbrojenie] Granaty specjalistyczne zajmują miejsce w ekwipunku, natomiast zwykłe granaty - nie.
[Uzbrojenie] Częstotliwość zdobywania amunicji do broni specjalistycznych jest niższa niż zakładano.
Status: Trwa usuwanie usterki.

[Wygląd/Skórki] Maski są nieprawidłowo wyświetlane na kobiecych modelach postaci.
Status: Wprowadzono niezbędne poprawki.
Uwaga: Zdjęcia nieprawidłowo wyświetlanych masek bardzo by nam pomogły, jeśli je posiadacie – prześlijcie za pośrednictwem prywatnej wiadomości na forum.

[PC] Niektóre zewnętrzne dodatki w postaci rozszerzeń SaPi i pakietów głosowych mogą powodować zawieszenie gry podczas uruchomienia.
[PC] Gra się zawiesza, jeśli w katalogu instalacyjnym wykorzystane są jakieś rumuńskie znaki (ş Ş Ţ ţ).
[PC] Gra się zawiesza, jeśli w katalogu instalacyjnym wykorzystane są jakieś arabskie znaki.

Jacek12092
03-13-2020, 02:28 PM
Zapomnieliście dodać usterki z Punktami kontrolnymi (na V tierze świata nie pokazuje poziomu PK), piałem już rok temu o tej usterce, zainstalowałem teraz TD2 i usterka nadal nie została usunięta a wszelki kontakt z supportem brzmi "pracujemy nad problemem" czyli dokładnie to samo co otrzymałem rok temu, długo wam to schodzi. Czy w supporcie pracują na tyle kompetentne osoby aby zając się problemem czy to tylko osoby wzięte z ulicy aby "zbyć" klienta podobną wiadomością, wnioskuję to po fakcie że na angielskim forum znalazłem post w który gracze skarżyli się na ten sam problem już w 2017 roku (!) i otrzymywali taką samą odpowiedź co ja (czyli podesłanie filmu z problemem i że pracują nad tym).