PDA

View Full Version : uplay - "dobra zmiana" ?

unk4ss
06-28-2016, 10:37 PM
Witam

Swego czasu jak na Uplay kliknęło się grę (R6 w naszym przypadku) pojawiały się uproszczone statystyki, a po kliknięciu w "zobacz więcej statystyk" następowało otwarcie strony www ze szczegółowymi statystykami. Tymczasem teraz ten ostatni punkt otwiera nieco tylko rozszerzone statystyki - nadal w Uplay. OMG, czy naprawdę to co jest dobre trzeba zepsuć ? Mam wrażenie, że i Uplay'owi, i samej grze poprawki więcej szkodzą niż pomagają...

UBI-Zuzu
06-29-2016, 11:05 AM
Cześć unk4ss,

dziękuję za podzielenie się opinią dotyczącą tej zmiany. Przykro mi, że Ci się ona nie podoba.

Zuzu

NG_POETA
06-29-2016, 07:43 PM
A ja myślę że najlepszym rozwiązaniem które mogli byście zrobić to w 3 sezonie przywrócić konfiguracje operatorów wraz z wyposażeniem jakie mieli w 1 sezonie. Bo jeżeli chcecie aby rozgrywka była zrównoważona to nie należy mieszać w wyposażeniu poszczególnych operatorów zabierając im np. granaty czy C4 a w zamian dać druty bądź granaty hukowe bo to jest dopiero zaburzenie rozgrywki jeżeli ktoś przez cały czas gra danym operatorem jest dobrze obeznany z jego wyposażeniem i czuję się pewnie to nagle taka zmiana powoduje zamieszanie i dezorientację co nie jest dobrym rozwiązaniem. Delikatne poprawki oczywiście są wskazane i potrzebne ale aż tak głębokie reformy to raczej już nie.

UBI-Zuzu
06-30-2016, 09:44 AM
Przekaże Twój post zespołowi. Dzięki za konstruktywną opinię ;)

Zuzu