PDA

View Full Version : Punkty Units - zmiana zasad, brak informacji, brak pomocy.

miedzyslomacice
04-04-2019, 04:50 PM
Powitać.
Jak już pewnie nieliczni zauważyli - przyszła zmiana dotycząca punktów Units, OD 1 KWIETNIA 2019 ROKU PUNKTY MAJĄ WAŻNOŚĆ 2 lat!
"Od 1 kwietnia 2019 masz 24 miesiące na wydanie swoich Club Units."
Podobno jeszcze była wysyłana informacja na temat terminów punktów, które posiadaliśmy jeszcze przed 1 kwietnia, a również są starsze niż 24 miesiące - ani takowej informacji nie otrzymałem w aplikacji ani na e-mail, e-mail zrobiony wyłącznie pod konto uPlay, tak więc nie zauważenie wiadomości z Ubisoft (nawet w SPAMIe) wśród "setek" innych wiadomości liczących dokładnie SZTUK 5 - słownie PIĘĆ WIADOMOŚCI E-MAIL graniczy z prawdziwym cudem.
Reasumując: zasada wchodząca w życie od 1 kwietnia 2019 automatycznie działa na JUŻ na zebrane punkty, które mają są starsze 24 miesiące i tak po prostu dnia 1 kwietnia zostały odjęte z konta.
Były wiadomości do Support, co to dało? Nic. TOTALNE OLANIE SPRAWY I KLIENTA.
"Jeśli taka wiadomość do Pana nie dotarła, najmocniej przepraszam. " - Że jak?! Czyli mam rozumieć iż przeprosiny szefa za brak wypłaty są również wystarczające? 1 kwiecień już był, żarty na bok.
Jak moje gry w jakiś magiczny sposób zostaną usunięte z konta - byle jaki powód z ich strony, jakiś błąd systemów czy inna poważna awaria - to wtedy spotkam się z "pomocą" typu "Niestety przez zaistniałą awarię systemu, gry z Pana konta zostały usunięte. W celu ich przywrócenia proszę o ponowny zakup (zapłacenie)"?!

Jest ktoś jeszcze, komu teraz od 1 kwietnia w "magiczny" sposób zniknęły punkty Units?