PDA

View Full Version : Automatyczna śmierć w Znajdź i zniszcz

Nifiash
07-01-2016, 08:46 PM
Cześć – to mój pierwszy wpis :)

Problem z powrotem po zgonie w misjach zwiadowczo - likwidacyjnych – ponowne dotarcie na teren misji wywołuje automatycznie ekran ładowania i odrodzenie jak przy śmierci w miejscowej kryjówce.
Sytuacja ta występuje zawsze.
Próbowałem w dwóch różnych dzielnicach.

Byłbym serdecznie wdzięczny za info, czy jest szansa, że ten problem zostanie w najbliższym czasie rozwiązany (widziałem go też na angielskim forum ale bez komentarza moderacji).

Właśnie osiągnąłem 30 poziom, chciałbym pograć w podziemiach ale nie mogę zdobyć lepszego ekwipunku z powodu tej sytuacji.

Miłego dnia... hmm wieczoru ;D

EDIT: w tytule napisało mi się z&z ale w polskiej wersji to są misje zwiadowczo - likwidacyjne

Picy81
07-10-2016, 01:41 PM
To moj drugi wpis :)
i widzę ,że mam ten sam problem co kolega !
Misja z tablicy , przeważnie środkowa - jak tylko podejde na okolo 50 m do znacznika według mapy to wyrzuca mnie tak jakbym zginął (do kryjówki) i tam dopiero pojawia sie odradzanie.
Jak przejde do 3 misji to bez problemu ją moge wykonać ale wtedy i tak nie mogę otrzymac nagrody bo ta srodkowa jest nie do ruszenia z powodu tego błędu !

UBI-Zuzu
07-11-2016, 10:52 AM
Cześć Wam, Nifiash i Picy81,

mam dobrą wiadomość, problem przez Was zgłaszany jest Znaną Usterką i jest na liście błędów, które powinny zostać naprawione w najbliższym czasie ;)
Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć tutaj (http://forums-pl.ubi.com/showthread.php/708-AKTUALIZOWANO-Rozgrywka-Znajd%C5%BA-i-Zniszcz-Wa%C5%BCne-Cele-respawn), tam też będą pojawiać się wszelkie informacje na temat kiedy dokładnie poprawka zostanie zaimplementowana.

Przepraszam za niedogodności związane z tym błędęm.
Zuzu

Nifiash
07-13-2016, 09:08 AM
Fajnie :)

Serdeczne dzięki Zuzu za odpowiedź.