PDA

View Full Version : Zablokowany dostęp do konta przez weryfikację dwustopniową.

Gronek31
05-17-2019, 12:28 AM
Witam

Nie mam już kompletnie pojęcia co mogę jeszcze zrobić aby odzyskać swoje konto uplay.
Nie dawno zmieniałem telefon a tam miałem zainstalowany google authenticator, przypisane miałem tam tylko konto uplay.
Nie pamiętam też jak to wszystko w ogóle przebiegało, w sensie ta instalacja itd. Teraz na nowym telefonie prosi mnie o wprowadzenie nazwy konta i klucz bezpieczeństwa ale jaki? skąd?
Te sześć kodów które dostałem na email wtedy podczas zakładania już nie działają. Po wpisaniu ich tylko sobie zablokowałem możliwość logowania na 30 minut.
Tak jak teraz na forum jeszcze mogę się zalogować, nawet zmieniłem już hasło i zalogować się mogę ale tylko to. Jeśli chcę przejść do ustawień konta albo zalogować się do aplikacji Uplay, żeby odpalić grę to woła o kod weryfikacji dwustopniowej. Problem w tym, że te kody nie działają a ja nie mam skonfigurowanych nowych kodów na nowym telefonie, no i co mam teraz zrobić? Musiałbym chyba wyłączyć weryfikację dwustopniową po czym ją włączyć z powrotem i wtedy dostał bym chyba nowe kody i nowy kod bezpieczeństwa do zalogowania uplay na google authenticator, dobrze kombinuje czy nie? Tylko tu już wchodzi do gry wasza pomoc, musielibyście chyba wyłączyć u mnie weryfikację dwustopniową abym mógł się dostać na konto i wejść do ustawień.

Ubi-Lilpwnd
05-17-2019, 08:47 AM
Hej,
Jedyne co możesz zrobić w takiej sytuacji to skontaktować się z działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
Tylko oni są w stanie pomóc z problemami związanymi z weryfikacją dwustopniową.