PDA

View Full Version : mam problem taki

kamil9339
05-18-2019, 06:08 PM
skradziono mi konto steam i na którym kupiłem rainbow six mam na uplay ją w grach i nie mogę pobrać bo nie mam tego steam da jakoś to obejść czy coś ?????

Gronek31
05-24-2019, 11:58 AM
To jest właśnie problem z grami kupowanymi na Steam. Nie dość, że gra ma własną aplikację np R6 od Ubisoftu to Uplay, GTA V od Rockstar to SocialClub. Taki sam problem ludzie mają jak np Steam nie działa bo mają jakąś awarie, i pomimo tego że Uplay działa to i tak nie odpalisz gry...bo Steam nie działa :P
Dlatego ja nie kupuje i nigdy nie kupię żadnej gry na Steam. Teraz to już wątpię, że coś zrobisz. Jedyne co możesz zrobić w takiej sytuacji to skontaktować się z działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
Najlepiej napisz bo dodzwonić się jest ciężko. Proponuje ci napisać, że masz zakupioną oryginalną kopię gry na Steam tylko, że skradziono ci konto. Oni powinni po koncie uplay zweryfikować czy rzeczywiście posiadasz grę w swojej bibliotece, mogliby zablokować dostęp do obecnej kopi gry i wysłać ci klucz aktywacyjny do nowej kopi już za darmo, przynajmniej miło by było jakby tak zrobili bo w końcu grę już raz kupiłeś a to nie twoja wina, że tak jakby ktoś ci ją ukradł.