PDA

View Full Version : automatyczny wybór miejsca obrony

NG_POETA
06-09-2019, 10:32 PM
Witam, mam takie pytanie czy ta gra będzie już tylko coraz bardziej spier...... bo już sił mi brakuje te wasze naprawy trwają 2 lata i gra dalej kuleje jak by się za nią wzięła garstka emerytów znających się tyle na komputerze co nic,od jakiegoś czasu jak system wylosuje miejsce do obrony to przez 3 rundy jest to samo czyli nie ma już więcej miejsc do obrony tylko jedno?? Tak ciężko jest napisać program który nie będzie losował tego samego miejsca do obrony niż poprzednie?? teraz z innej beczki, jak można po roku kiedy były wprowadzone miny kierunkowe nagle po patchu je spierdzielić teraz zabrać żeby naprawić ?? czy tam pracuje banda idiotów? Proszę was przecież to jest aż nie normalne żeby gra miała 3 lata i przez 2 lata próbujecie ją naprawić?? Trzyma was przy życiu tylko to że niema jeszcze gry na którą można się przenieść ale spokojnie to tylko kwestia czasu i życzę wam żeby stało się to jak najszybciej, bo to co robicie z ta grą jest po prostu żałosne. Miny kierunkowe kiedy powrócą? może trzeba było się zastanowić że zabierając je i nie dając nic w zamian osłabiliście atak. Nie dotarło ?? nikt o tym nie pomyślał bo jedyne o czym myślicie to jak wcisnąć małolatom nowe skórki na bronie w promocyjnej cenie to tylko was interesuje nic po za tym. Naprawdę tak dobrze zapowiadający się tytuł w ciągu 2 lat doprowadziliście do ruiny i ci wasi pseudo informatycy. Mam dla was propozycję co zrobić żeby gra była grywalna. Uwaga: ogłoście program naprawy gry wprowadźcie sezon pierwszy tylko w formie jaka była gdy gra weszła do sprzedażny i wtedy zacznijcie wszystko od początku, bo brniecie w tym tak że się zaraz potopicie we własnych błędach i gra w końcu będzie niegrywalna bez haxów,

unk4ss
06-09-2019, 10:41 PM
Oprócz tego takie kwiatki:

https://youtu.be/uNjaG9nUfKU