PDA

View Full Version : Problem z rozłączeniem i powrotem do misji.

zrohcuK
07-03-2016, 06:25 PM
• Platforma: PC
• Treść: W czasie wykonywania misji(Najazd, misje ambitne, podziemia) czasem dochodzi do rozłączenia jednego z członków drużyny, nie z jego winy. Niestety po ponownym załadowaniu gry członek drużyny nie może do niej powrócić, nie może też kontynuować zaczętej wcześniej misji. Przed ostatnią aktualizacja nie było tego problemu, kiedy ktoś utracił połączenie, jeśli wrócił w określonym czasie był zwyczajnie "wrzucany" na miejsce w którym zginał/rozłączyło go lub do punktu kontrolnego i nadal można było kontynuować misję. Teraz jest to niemożliwe. Najbardziej irytuje kiedy gra wyrzuca członka drużyny pod sam koniec najazdu kiedy najbardziej jest potrzebny co zwykle skutkuje tym, że misja jest nieudana.
1. Jakiego problem doświadczasz?
- Mike, Delta - do wyboru do koloru.
2. Co robiłeś, kiedy ten błąd się pojawił?
- Ponownie połączyłem się z grą, niestety nie byłem wstanie wrócić do drużyny ani kontynuować misji. W drużynie mój nick wyświetlał się ciągle z informacja "Rozłączony", nawet po zalogowaniu.
3. Czy byłeś w stanie powtórzyć błąd?
- Błąd powtarzał się wielokrotnie w czasie kilku ostatnich dni(w zasadzie pojawił się zaraz po aktualizacji).
4. Czy zrobiłeś coś, by naprawić ten błąd?
- Nie mam problemów z połączeniem internetowym, nie licząc ponownego uruchomienia gry, w zasadzie nic innego nie mogę zrobić.

UBI-Zuzu
07-04-2016, 12:40 PM
Cześć TGS.-Kuchorz,

dziękuję za wyczerpujące zgłoszenie takiego błędu. Dopilnuję, aby został on zbadane.

Zuzu